We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Wyndham, Trademark markasını Malta’ya taşıdı

Wyndham, Trademark markasını Malta’ya taşıdı

95’ten fazla ülkedeki yaklaşık 9 bin 100 oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Malta’da Trademark Collection by Wyndham markalı ilk otelinin açılışını gerçekleştirdi.

Canlı plajları ve gece hayatıyla meşhur St. Julian’s kentinde açılan Quadro Hotel, Trademark Collection by Wyndham, St. George’s koyunun yanı sıra gözde mağazalar ve restoranlara da yakın bir mesafede yer alıyor. Wyndham’ın Malta’da Trademark markasıyla açtığı ilk oteli olan Quadro Hotel, markanın dünya genelinde 200’den fazla oteli barındıran ve giderek büyüyen portföyüne katıldı.

Quadro’nun misafir odaları modern ve minimalist bir anlayışla tasarlandı. Odaların her birinde ücretsiz WiFi ve mini buzdolaplarının yanı sıra espresso makineleri de yer alıyor. Banyolarda ise en kaliteli malzemelerin kullanımı ve teknesiz duşlar göze çarpıyor. Otelin bazı odaları denize bakıyor. Bir fitness merkezi, araç ve bisiklet kiralama, çamaşır ve aynı gün teslim kuru temizleme gibi olanaklar da Quadro Hotel’de bulunuyor.

Mülkiyeti STED Co. şirketine ait olan ve aynı şirket tarafından işletilen Quadro’dan 11 kilometre mesafedeki Malta Uluslararası Havalimanı’na araçla kısa bir süre içinde ulaşılabiliyor.

STED Co. Direktörü Edward Gauci, “St. Julian’s dünyada benzeri olmayan, büyülü bir destinasyon. Trademark markası sayesinde kentimizi ve otelimizi eşsiz kılan her şeyi Wyndham’dan aldığımız güçle yansıtabiliyoruz” dedi.

Wyndham Hotels & Resorts Güney ve Doğu Avrupa Bölge Direktörü Vassilis Themelidis, “Trademark markası, gözde destinasyonlarda seçkin konaklama hizmetleri sunmanın gururunu taşıyor. Malta da elbette bu gözde destinasyonlar arasında yer alıyor. Quadro’nun açılışı, markamızın sektördeki pozisyonunun güçlenmeye devam ettiğini ve dünyanın önde gelen otel geliştiricilerinin giderek daha çok ilgisini çektiğini gösteriyor” dedi.

GİDEREK BÜYÜYEN GLOBAL BİR MARKA

İlk olarak 2017 yılında hayata geçen Trademark markası, Wyndham’ın en hızlı büyüyen ve dünya genelinde en çok çeşitlilik sunan markaları arasında yer alıyor. Şu anda 30’a yakın ülkede bulunan markanın portföyüne geçtiğimiz 18 ay içinde 12 yeni ülkedeki yaklaşık 90 otel katıldı. Trademark Collection by Wyndham markası, 2023 yılında İstanbul’da açılan iki otel ile Türkiye pazarına da giriş yapmıştı.

Bağımsız ruhlu otelcilere hitap eden Trademark markası, gezginleri benzersiz deneyimleri keşfetmeye davet ediyor.

Trademark Collection by Wyndham markası altındakiler de dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki Wyndham otelleri, üyelerinin dünya genelinde binlerce otel, resort tatil kulübü ve kiralık tatil evinde puan kullanmasına olanak sağlayan ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards® kapsamında yer alıyor.

Yorum Yaz