We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel 2022’ye Tam yol ileri

2022’ye Tam yol ileri

Antalya Turizm Fuarı ile tam yol ileri…

ATF21, Antalya Turizm Fuarı 27-28 Ekim tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile Turizm endüstrisini bir araya getirerek 2022 için tam yol ileri komutu ile harekete geçiyor.

ATF21, Antalya Turizm Fuarı,

ATF21 , “Kaygının tedavisi hareket halinde olmaktır” sözünden yola çıkarak Türk Turizm endüstrisini de  durmamaya,  birlikte tam yol ileri  gitmeye davet ediyor.

ATF21, Antalya Turizm Fuarı,  yaklaşık 2000’i yabancı olmak üzere, 27 -28  Ekim tarihlerinde 8000 üst düzey turizm profesyonelinin katılımıyla gerçekleştirilmek üzere sezonun en önemli sinerjisine imza atmak için hazırlanıyor.

ATF’nin kurucusu  Selçuk MERAL konuya dair,

“Partnerlerimiz, destekçilerimiz ve katılımcılarımızla, Turizm Endüstrisine ATF ile hareket kazandırarak 2022 satış pazarlama sezonuna proaktif bir giriş yapmak istiyoruz” dedi.

Selçuk Meral; 2000’i yabancı olmak üzere 8000 üst düzey turizm paydaşı ile  Antalya’da 2022 sezonuna start vererek, Turizm Endüstrisini ATF21’in yaratacağı devinime katılmaya davet etti.

Meral sözlerine; “Tam yol ileri demekten ve  durmamaktan, harekette olmaktan daha etkin bir çözümümüz yok.  2020 – 21 hiç kimsenin beklemediği  2 yıl olarak tarihi zorluklar yaşamamıza sebep oldu. Sektör çok zarar gördü ancak zararı minimize etmek için ilk gününden itibaren elimizi taşın altına koyduk.  Bizi destekleyen herkesle birlikte gördük ki bu zor yıllar da tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak. Türk Turizm sektörü nasıl şimdiye kadar her türlü zorluğu yendi ise bunu da yenecek. Her zamankinden daha güçlü, daha emin adımlar ile ilerleyişimizi sürdüreceğiz. Türkiye’nin dünyanın öncü turizm merkezi olabileceğine yürekten inanıyorum. Sektörün devinimi ile bunu hep birlikte başaracağız.”

“Daha çok istişare, daha çok birlik, daha çok hareket ile Türk Turizmcisi her zorluğun üzerinden gelecektir. İşte tam da bu yüzden evimizde, Turizmin Kalbi Antalya ‘da tüm dünya Turizm profesyonellerini kucaklayarak ortak duyguda, ortak kazançta buluşabiliriz ki ATF21 bu yılın en iddialı ilk Turizm fuarı olacak. Kimse için değil önce kendimiz için tüm dinamiklerimiz ile süratle yeni yol haritaları belirlemeliyiz. Türkiye olarak sektörün en dinamik oyuncusu biz olmalıyız.  Antalya Turizm Fuarı çok kısa bir süre de dünya Turizm camiasının en önemli buluşma noktalarından biri olacak, buna katılmaya davet ediyorum” diyerek iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Yeni İş Birliği Fırsatları İle “ATF”,

Dünya turizminin en önemli kaynak pazarlarının paydaşları ile Türkiye Turizm endüstrisini, en son gelişmeleri değerlendirmek üzere bir araya getirecek olan ATF21, işbirliği fırsatları oluşturarak; Heyecanlı; Mutlu ve Umutlu olabilmenize fırsat yaratacaktır.

Çünkü ATF, katılımcıları için akla gelebilecek hemen hemen her şeyi düşünerek anahtar teslim bir paket ile hizmet vermekte. Stantlar, catering, wifi, workshoplar, sunumlar, B2B görüşmeler, Speed Network çalışmaları, yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçileri ve organizasyonları ile katılımcısına sadece işine konsantre olma şansı veren inovatif yapısı sayesinde size mutlak suret ile değerlendirmeniz gereken bir fırsat sunmaktadır.

ATF ile Antalya’da farklı pazar ve uzmanlıkları olan turizm acentelerinin, tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve işbirliği imkanı bulabilirsiniz.

İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir ve yeni sezona taze bir vizyon ile start vererek rekabette fark yaratabilirsiniz .

ATF, Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirerek 2019 yılında 1000’i yabancı olmak üzere 6000 profesyonel ziyaretçi ile ilk fuarında sektöre yepyeni bir soluk ve çözüm platformu kazandırdı.

“Turizmin Kalbi Konular” İle Sektörün Nabzı Tutulacak,

Turizm organizasyonumuzun ve kaynak pazarlarımızın en önemli konularında paylaşımlar yapılacak olan panellerde uzman katılımcılarının sunumları ses getirecek.

Speed Network çalışmalarının yanısıra workshop, sunum ve toplantılar ile ‘Turizmin kalbi ‘ olan konularda Sektörün nabzı tutulacak.

2019 yılında 150 ‘ye yakın profesyonel ve uzman ile 12 ana başlıkta sivil insiyatif ile hazırlanan ilk Turizm Swot Analizine de imza atan Antalya Turizm Fuarı, 27-28 Ekim 2021 de yine Türkiye Turizmine gönül vermiş kurumların destekleriyle iki gün sürecek olan etkinliğinde Turizmin Kalbi Konuları vurgulayacak.

ATF21 Teknolojisi İle De Fark Yaratacak,

ATF, Antalya Turizm Fuarı, sektöre kazandırdığı yepyeni anlayışı, geliştirdiği iletişim teknolojisi ile de taçlandıracak.  GMT Fuarcılık inovatif yaklaşımı ile fark yaratan anlayışına 27-28 Ekim 2021 tarihinde üçüncüsünü düzenleyeceği ATF21 ‘de katılımcıları ve profesyonel acente ziyaretçileri için özel bir iletişim altyapısı da kazandırarak  katma değer yaratacaktır.

Motto, “Tam Yol İleri”,

2021 yılına vakit kaybetmeden hazırlanabilmek için harekete geçen ATF, Türkiye ve Antalya için çok önemli bir misyon üstlenerek Dünya Turizm Profesyonellerinin yeni merkezi olmak için büyük bir adım atarak, sizleri de hareket etmeye davet ediyor.

B2B ve Speed Network İle ATF, Antalya Turizm Fuarı

ATF, turizm endüstrisinin paydaşlarını bir araya getirerek kalbinde sürdürülebilirliği olan işletmeleri geliştirmek üzere Türk ve Dünya turizm sektörü için kurduğu bu inovatif Turizm bilgi ve iş  paylaşım platformunda B2B ve Speed Network görüşmelerine de yer vererek profesyonel bir iş geliştirme zemini yaratacaktır.

ATF, Turizm paydaşlarını bu dev devinime katılmaya davet ederek www.antalyaturizmfuari.com adresinden katılım ve akreditasyon için adım atabileceğinizi sales@gm-center.com mail adresinden ve  0242 316 22 99 nolu telefondan da sorularınıza cevap bulabileceğinizi belirterek hareket vaktinin geldiğini belirtiyor.

Yorum Yaz