We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel ‘4 Mevsim Antalya’ fotoğraf yarışması

‘4 Mevsim Antalya’ fotoğraf yarışması

Bahçeşehir Koleji 12’nci sınıf öğrencisi Barış Geçilioğlu, Antalya’nın fotoğraf karelerine yansıtılmış 4 mevsimdeki büyüleyen farklı güzelliklerinin gün ışığına çıkarılması amacıyla fotoğraf yarışması düzenledi. Son katılma tarihi 4 Eylül Cumartesi olan yarışmanın genç, yetişkin fotoğraf severlere açık olduğu, katılımcıların kendi çekimleri olan ve üzerinde oynanmamış fotoğrafla yarışmada yer alabilecekleri ifade edildi.

15 MADELİK ŞARTNAME

15 maddelik yarışma şartnamesi de hazırlayan ve kendisinin kurduğu ‘tourismbird.com’ adlı web sitesinde yayımlayan Barış Geçilioğlu, “Yarışma sonuçları 8 Eylül Çarşamba günü açıklanacak” dedi. Geçilioğlu, sözlerini şöyle sürdürdü;

Genç fotoğrafçı Barış Geçilioğlu, ‘tourismbird.com’ adlı web sitesinin 30’dan fazla ülkeden ziyaretçisinin olduğunu, yarışmaya katılan fotoğrafların sitede yayımlanacağını, Antalya’nın tanıtımına katkı sağlayacağını da sözlerine ekledi.

YARIŞMA JÜRİSİ HAZIR

Yarışma jürisi ise POYD Başkanı Ülkay Atmaca, SAYD Başkanı Mehmet Gem, Cem Çimrin, GM Dergisi’nden Selçuk Meral, fotoğrafçı Hakan Yaman, Sandland Direktörü ve gazeteci Cem Karaca, turizmci Recep Yavuz ve Başak Geçilioğlu’ndan oluştu.

Yorum Yaz