We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel 7 Ay Sonra İlk Uçak İndi

7 Ay Sonra İlk Uçak İndi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

7 Ay Sonra İlk Uçak İndi

Covid- 19 salgınının ortaya çıkmasıyla Batı Avustralya eyaleti, 5 Nisan’da sınırlarını diğer eyaletlerle birlikte dış dünyaya tamamen kapatmıştı.

7 ay sonra

Sonunda eyalet, sınırlardaki sıkı politikasını biraz yumuşattı. 7 ay aradan sonra Pert Havaalanı’na uçak inişlerine müsaade etti.

7 Ay Sonra Duygusal Anlar

Eyaletler arası 11 seferle 1.300 yolcu havaalanına gelirken aylar sonra insanların hasretle kucaklaşmaları duygusal anlar yaşanmasına seyirci oldu. Bazı anne-babalar evlatlarına 7 ay sonra kavuştu. Ve sevinç gözyaşlarına boğuldu.  NSW ve Victoria eyaletlerinden gelenler ise 14 gün izolasyondan sonra yakınlarıyla görüşebilecek.

Первый самолёт приземлился через 7 месяцев

Из-за вспышки Covid-19 5 апреля штат Западная Австралия закрыл свои границы для внешнего мира с другими государствами.

В конце концов, государство смягчило жёсткую политику на границах. Через 7 месяцев оно разрешило посадку самолёта в аэропорту Перта.

Эмоциональные моменты через 7 месяцев

В то время как 1300 пассажиров прибыли в аэропорт 11 межгосударственными рейсами, радостные объятия людей спустя месяцы стали спектаклем и эмоциональным моментом. Некоторые, родили детей спустя 7 месяцев. И радость залилась слезами. Жители Нового Южного Уэльса и Виктории смогут встретиться со своими родственниками после 14 дней изоляции.

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

Yorum Yaz