We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Acenteler umutlu otelciler ise sabırlı

Acenteler umutlu otelciler ise sabırlı

Acenteler umutlu, otelciler sabırlı

Get Enjoy’un yatırımcıları Mehmet Akpınar ve Özgür Hastürk, 2022 sezonu için sabırlı olmak gerektiğini ATF ve Hellootel Uluslararası Acenteler Forumu’nda belirttiler. Forum ile bölge otelcileri ve acenteler buluşarak hem tanıtım hem de var olan partnerlerle gündemi ve geleceği değerlendirdi.

Sezon için görüşlerinizi alabilir miyiz?

“Sezon belirsizliklerle başlasa da biz Antalya Beldibi’ndeki tesisimizi 20 Nisan tarihinde açtık. Umarım, uçak sorunu çözülür çözülmez, tekrardan misafirlerimizin yoğun şekilde bölgemizde tatil yaparken göreceğimiz günleri beklemekteyiz. Her şeyin güzel olacağına inancımız sonsuz. Sabırla, durmadan, ve tüm titizlikle Türk turizmine katkı sunmak için çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

OTELLER VE ACENTELER BULUŞTU

ATF vee Hellootel Uluslararası Acenteler Formu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

“Antalya Kemer ve bölgesinde hizmet veren otellerin turizm partnerleriyle bir aya gelmesine ve sezona dair planların ve programların konuşulmasına ve acentelerden son durumu öğrenme fırsatını bize yaşatan ATF- Antalya Turizm Fuarı ve Hellootel’e teşekkür ederiz. Bu yıl için zorlu geçecek sezona dair daha iyi nasıl hazırlanabileceğimizi acente yetkilileriyle detaylı bir şekilde konuştuk. Bizi tanımayan acentelere kendimizi tanıtma imkanı sunması da bizi son derece sevindirdi. Bu organizasyonun “Türk Turizmi”ne sunduğu katkı için emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.”

Yorum Yaz