We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Address Hotel Istanbul birinci yılını kutluyor

Address Hotel Istanbul birinci yılını kutluyor

Lüks konsepti ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Hotel Istanbul, misafirlerine ayrıcalıklı deneyimler yaşatarak birçok başarıya ve keyifli anlara imza attığı birinci yılını kutluyor.
Dubai merkezli Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zinciri Address Hotels + Resorts bünyesinde faaliyet gösteren Address Hotel Istanbul başarılarla dolu bir yılı geride bırakıyor. Bir yılda Anadolu Yakası’nın yüksek konfor ve ayrıcalıklar sunan ilk oteli olmayı başaran Address Hotel Istanbul, gelecek sezona ses getirecek yepyeni projelerle merhaba demeye hazırlanıyor. Yıl boyunca Orta Doğu, Rusya ve Balkan Ülkeleri ile beraber, kurumsal seyahatlerde Avrupa ve Amerika gibi dünyanın birçok yerinden seçkin misafirin yanı sıra iş, sanat ve cemiyet hayatından da birçok ünlü simayı ağırlan Address Hotel Istanbul, şehir otelciliğine yeni bir boyut kazandıran güçlü gastronomisi ve kişiye özel hizmetleriyle başarılarla dolu bir yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyor. Address Hotel Istanbul Genel Müdürü Ahmet Antepli; “Dünyanın en önemli şehirlerinden İstanbul’un en özel lokasyonu Anadolu Yakası’nda bir yıldır yerli ve yabancı misafirlerimizle bir araya gelerek eşsiz anlara birlikte tanıklık ettik. Misafirlerimizin memnuniyetiyle motive olarak sezonu yüksek doluluk oranıyla kapatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başta imza attığımız başarılarda emeği geçen değerli ekibime ve Address Hotel Istanbul’u tercih ederek farkımızı ortaya koymamızda bizi cesaretlendiren değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum” diyerek her yıl başarılarına yenilerini ekleyeceklerini paylaşıyor.

Ses getiren etkinliklerin adresi

Yıl boyunca birçok global firmanın etkinliğine ev sahipliği yapan Address Hotel Istanbul, bir yıl boyunca ev sahipliği yaptığı; ses getiren düğün seremonilerinden babyshower etkinliklerine, özel davet yemeklerinden gala yemekleri ve kokteyl davetlerine kadar bir çok etkinliği başarıyla geride bırakıyor. Geniş kapasitesi, teknolojik alt yapısı ve özel sunum ayrıcalıklarıyla etkinlik ve organizasyonların tercih ettiği Address Hotel Istanbul gelecek yıl da büyük etkinliklerin ev sahibi olmaya hazırlanıyor.

Birinci yıl başarısı fidan bağışıyla taçlanıyor
Birinci yılını başarıyla tamamlayarak gelecek sezona çok daha güçlü bir giriş yapmaya hazırlanan Address Hotel Istanbul ilk yıl başarısını fidan bağışıyla taçlandırıyor. Address Hotel Istanbul çalışanları adına Tema Vakfı’na gerçekleştirilen fidan bağışı markanın sosyal sorumluluk bilincine de atıf da bulunuyor.

Yorum Yaz