We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Akay Turizm 50 yaşında!

Akay Turizm 50 yaşında!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya’nın önde gelen köklü Turizm Acentelerinden AKAY Turizm, kuruluşunun 50. Yılını yüzlerce çalışanı ile birlikte Nirvana Cosmopolitan Hotel’in ev sahipliğinde özel bir gece ile kutladı.

Geceye Akay seyahat grubu tüm çalışanları ile birlikte şirketin kurucusu Akay Okudur, Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Okudur , Yönetim Kurulu üyesi Mine Okudur ve aile üyeleri katıldı. Açılış konuşmasında Ethem Okudur şu satırbaşlarına yer verdi;

Şirketimizin kuruluşunun 50. yılını kutladığımız bu özel günü bizimle paylaşan sizler bizim için çok değerlisiniz. Hayatımızda nereye gittiğimiz kadar bir önemli olan da, bu yolda yanımızda kimlerin olduğudur.

Geçen tüm yıllarda, her şeyi gördük – başarı ve başarısızlıklar, inişler ve çıkışlar ve krizler… Asla yapmadığımız bir şey ise ‘vazgeçmek’ oldu. Bu pozitif tavır, birbirimize olan inancımız ve şirkete olan bağlılığımız bizi bu noktaya getirdi. Siz çalışanlarımız olmadan bu başarılı yolculuğu asla hayal edemezdik; Ekibimiz her zaman şirketimizin gücü ve omurgası olmuştur.

Özellikle 2017-2022 yılları bizim için pek çok açıdan önemli bir yıl oldu. On binlerce seyahat acentası içinde Türkiye’ye en çok Müşteri getiren sıralamada ilk 10 da, hatta bir DMC olarak bakıldığında 1. Sırada yer aldık.

Başarımızın anahtarı ve kartvizitimizdeki itibarımız; karşılıklı güven, şeffaf işbirliği, verdiğimiz sözün arkasında durmamız ve sadık çalışanlarımızdır.

Annemin, Babamın ve Cenabı Allah’ın lütfuyla başladığımız işimizde, Kuruluşumuzun 50. yılını kutlayacak kadar büyüttüğümüz teşkilatımız siz beraber çalıştığımız ekibimiz sayesinde bu günlere ulaşmıştır. Gidilecek daha çok yolumuz ve hayallerimiz var. Sağolun, var olun.

Açılış konuşmasının ardından , AKAY Şirketler grubu geleneği olarak 10. Yılını doldurmuş çalışanlar plaketler ve hediyelerle ödüllendirildi. Ayrıca tüm şirket çalışanlarına 50. Yıl anısına sayısız hediyeler dağıtıldı.

Akay Şirketler Grubunun geçmişten bugüne 50 yıllık hikayesini anlatan kısa bir slayt gösterisi akabinde yaşanan duygusal anlardan sonra gece Antalya’nın ünlü sanatçılarından Murat Alpsu ve ekibinin canlı müzik performansı ile devam etti. Gecede Ekibin güzel bir hafta sonu tatili geçirmesine vesile olan ev sahibi Nirvana Cosmopolitan Hotel’e misafirperverliği ve profesyonel hizmet kalitesi için teşekkür edildi.

Yorum Yaz