We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa GENEL ANEX Tour ve Intourist’ten yeni kombine tur teklifleri

ANEX Tour ve Intourist’ten yeni kombine tur teklifleri

Tur operatörleri ANEX Tour ve Intourist ilginç İstanbul turlarını satışa çıkardı. Kalkışlar Rusya’nın 14 şehrinden olacak. Haftalık tur paketlerinin fiyatları ise oldukça cazip: 140-150 bin ruble civarında.

Uzmanlar, İstanbul’un geleneksel olarak bir gezi yeri olarak algılandığını, ancak yaz aylarında burada bir plaj tatilinin de mümkün olduğunu (Türklerin kendilerinin kullanmaktan keyif aldığı iyi plaj otelleri olduğunu) hatırlatıyor.

Tur operatörleri “Intourist” ve ANEX Tour’dan yeni kombine tur teklifleri, şehir turunun tamamlanmasından sonra İstanbul’u gezmeyi Karadeniz veya Marmara Denizi’nde bir tatille birleştirmenize olanak tanır.

Tur operatörlerinin açıkladığı gibi, İstanbul uçuşlu tur paketleri ve “şehir oteli + sahil oteli” programı, haziran ortasından eylül sonuna kadar günlük kalkışlı rezervasyon sistemlerine eklenecek. Turlarda uçak seyahati GDS tarifelerine göre hesaplanacak.

ANEX Tour, 8 şehirden (Moskova, Novosibirsk, Kazan, Samara, St. Petersburg, Ufa, Makhachkala ve Mineralnye Vody) İstanbul’a turları birleştirdi.

Intourist de 14 şehirden ( Chelyabinsk, Tyumen, Ufa, Moskova, Sochi, Saratov, Novosibirsk, Nizhny Novgorod, Kazan, Yekaterinburg, Grozny, Samara, St. Petersburg, Mineralnye Vody) turları birleştirdi.

Yorum Yaz