We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Antalya 4 Yıldızlı Otelde Yangın

Antalya 4 Yıldızlı Otelde Yangın

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Antalya 4 Yıldızlı Otelde Yangın

Antalya’nın Alanya ilçesinde 4 yıldızlı kapalı bir otelde yangın meydana geldi.

Antalya’nın Alanya ilçesinde kapalı bir otelde çıkan yangında maddi hasar oluştu. Dinek Mahallesi’ndeki 5 katlı bir otelin çatı katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Çalışanların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi Yangın, 6 itfaiye aracının müdahalesiyle söndürüldü. Kapalı olduğu öğrenilen 4 yıldızlı otelde maddi hasar oluştuğu ifade edildi.

 

yangın

 

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

 

İsmail Çağlar “ATF, Bu Yıl Ki Fuara Güçlü Bir Hazırlık İçinde”

IC Hotels Residence  ve IC Hotels Green Palace İşletme Müdürü görevini yürüten İsmail Çağlar, 2020 sezonunu değerlendirdi. Antalya Turizm Fuarı hakkındaki görüşlerini bizlerle paylaştı.

 

İsmail Çağlar,  Antalya Turizm Fuarı ve Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ATF Lansmanı &Teşekkür Buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çağlar; “Antalya Turizm Fuarı geçtiğimiz yıl ilk olmasına rağmen oldukça başarılı bir organizasyondu. Bu konuda turizmine ve Antalya’ya katkı sağlayan ATF Kurucusu Selçuk Meral’e ve Ekibine teşekkür ederim. Bu yıl da ATF Lansmanı ve Sektör buluşma organizasyonu ile ne kadar güçlü bir şeklide hazırlandıklarını ortaya koydular.  Yeni Konsept last minute ile nisan ayında başarılı bir fuara imza atacaklarından hiç şüphem yok.” dedi.

 

 

 

Yorum Yaz