We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Turizmin Acı Günü “ Ruhi Çuhadaroğlu Vefat Etti”

Turizmin Acı Günü “ Ruhi Çuhadaroğlu Vefat Etti”

Turizmin Acı Günü “ Ruhi Çuhadaroğlu Vefat Etti”

Ruhi Cuhadaroglu

Turizmin duayen ve sevilen isimlerinde Ruhi Çuhadaroğlu vefat etti.

Türk Turizminin Duayeni Ruhi Çuhadaroğlu’nun vefat haberi ile  birlikte tüm turizm profesyonellerinin içini derin bir üzüntü kapladı.

Merhuma Allah’tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine Gm Turizm ve Yönetim Dergisi olarak baş sağlığı diliyoruz.

 

Seni Hiç Unutmayacağız Büyük üstad Ruhi Çuhadaroğlu, ışıklar içinde uyu !

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

İsmail Çağlar “ATF, Bu Yıl Ki Fuara Güçlü Bir Hazırlık İçinde”

IC Hotels Residence  ve IC Hotels Green Palace İşletme Müdürü görevini yürüten İsmail Çağlar, 2020 sezonunu değerlendirdi. Antalya Turizm Fuarı hakkındaki görüşlerini bizlerle paylaştı.

 

İsmail Çağlar,  Antalya Turizm Fuarı ve Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ATF Lansmanı &Teşekkür Buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çağlar; “Antalya Turizm Fuarı geçtiğimiz yıl ilk olmasına rağmen oldukça başarılı bir organizasyondu. Bu konuda turizmine ve Antalya’ya katkı sağlayan ATF Kurucusu Selçuk Meral’e ve Ekibine teşekkür ederim. Bu yıl da ATF Lansmanı ve Sektör buluşma organizasyonu ile ne kadar güçlü bir şeklide hazırlandıklarını ortaya koydular.  Yeni Konsept last minute ile nisan ayında başarılı bir fuara imza atacaklarından hiç şüphem yok.” dedi.

 

 

Yorum Yaz