We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Antalya Havalimanı’nda İç Hatlar Giden Yolcu Kapısı Kapatıldı

Antalya Havalimanı’nda İç Hatlar Giden Yolcu Kapısı Kapatıldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu’nun Fraport TAV Antalya Havalimanı’ndan aldığı bilgiye göre, havalimanında kapasite artırımı ve inşai faaliyetler kapsamında, İç Hatlar Terminali Giden Yolcu bölümü giriş kapısı geçici olarak kapatıldı. Bu nedenle, İç Hatlar yolcularının girişleri 1. Dış Hatlar Giden Yolcu bölümü kapısından yapılacak.

Kurulun açıklamasına göre, Fraport TAV Antalya Havalimanı tarafından yapılan yazılı duyuruda, İç Hatlar Terminali Giden Yolcu bölümü giriş kapısının, yapılacak ilave yatırımlar ve yeni inşai faaliyetler nedeniyle operasyona kapatıldığı belirtildi. Bu düzenlemenin ikinci bir bildirim yapılana kadar geçerli olacağı ifade edildi.

TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu, açıklamasında şu bilgilere yer verdi: “Değerli Birlik Üyelerimiz,

Fraport TAV Antalya Havlimanın’ndan bildirilen yazıya istinaden;

Antalya Havalimanıkapasite artırımına yönelik ilave yatırımların yapımı ile İç/Dış Hatlar,Yeni İç Hatlar (T4 Terminali) inşai faaliyetleri sebebiyle; İç Hatlar Terminali Giden Yolcu bölümü giriş kapısı geçici olarak operasyona kapatılmış olup, girişler 1.Dış Hatlar Giden Yolcu bölümü giriş kapısından yapılacaktır.
İkinci bir bilgilendirmeye kadar yürütülecek operasyonlar doğrultusunda İç Hatlar yolcularının bahse konu girişi kullanması gerekmektedir.
Bu kapsamda, yolcu konforunun etkilenmemesi adına üyelerimizin transfer araçları (minibüs ve otobüsleri) vasıtasıyla Atalya Havalimanı’na ulaşımı sağlanan İç Hatlar giden yolcularını, geçici olarak 1. Dış Hatlar Giden Yolcu bölümünde indirmeleri gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.”

Yorum Yaz