32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Antalya İK Yöneticileri Venezia Palace Deluxe Resort’ta bir araya geldi

20 Mayıs Uluslararası İnsan Kaynakları Günü’nde, Venezia Palace Deluxe Resort Hotel’ de İnsan Kaynakları Müdürü Mehmet Sırataş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemekte “Antalya İnsan Kaynakları Yöneticileri” bir araya geldi.

Keyifli bir akşam geçiren yöneticiler son yıllarda değeri daha da anlaşılan, örgütlerdeki “insan kaynağı”nın önemi, turizmin son yıllarda yaşanan sıkıntıları ve personel istihdamı konusunda yapılması ve atılması gereken adımları istişare ettiler.

İşte katılımcılar:
Mehmet Sıratas- Venezia Palace Deluxe Resort Hotel,
Suha Şark- Fun& Sun Hotels,
Nafi Özcan-İC Hotels,
Mustafa Yurt-Alva Donna Hotels,
Serap Kahraman-Miracle Resort Hotel,
Funda Çelik- Voyage Hotels,
Ayşe Serbest- Fame Residance Lara Hotel,
Figen Atıcı Sinanoğlu- Selectum LuxuryResort Hotel,
Zekiye Karakavak- Venezia Palace Deluxe Resort Hotel,
Yeliz Soylu- Venezia Palace Deluxe Resort Hotel,
Merve Çelik-Royal Wings Hotel,
Abdullah Çiftçi- Aska Hotels,
Mehmet Yener- MNG Holding Turizm Grubu
Nevin Bozan – Stone Group
Tayfun Pirpir- Amon Hotels

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fenix'in hedefi Antalya'yı en lüks segmentte tatil destinasyonu yapmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Özel konseptlerin yeni destinasyonu Antalya
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER