We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Antalya’da sıcak hava; denize girdiler

Antalya’da sıcak hava; denize girdiler

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya’da sıcak havayı fırsat bilenler, Konyaaltı Sahili’ne geldi. Sahilde oturanlar güneşlenerek vakit geçirirken, bazı kişiler de denize girdi.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde kar, yağmur ve soğuk hava etkili olurken turizm kenti Antalya’da yazdan kalma gün yaşanıyor. Kentte hava sıcaklığı 22 derece, deniz suyu sıcaklığı 20 derece, nem oranı yüzde 45 olarak ölçüldü. Sıcak havayı fırsat bilen Antalyalılar ile yabancı turistler, Konyaaltı Sahili’ne geldi. Bazıları sahilde oturup, güneşlenmeyi tercih ederken; birkaç kişi de denize girerek yüzdü. Almanya’dan birkaç günlüğüne tatil için Antalya’ya gelen Adil Dişli, “Hava sıcak olunca dayanamadım, denize girdim. Hiç üşümedim, hatta denizde birkaç saat de kalabilirim” dedi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre; bu hafta sonuna kadar kentte hava sıcaklığı 20’li derecelerde olacak.

Yorum Yaz