Aşı Turlarını Satış Programına  Resmen Ekledi

Aşı

Aşı Turlarını Satış Programına  Resmen Ekledi

Moskova’nın aşıyı turistlere sunacağını duyurmasının ardından, Norveçli tur operatörü World Visitor aşı turlarını programına ekledi.

Aşı

Aşı Turlarını Satış Programına  Resmen Ekledi

Norveçli tur operatörü World Visitor öncelikle Alman Avusturyalı ve İsviçrelileri hedeflediklerini bildirdi ve seyahatlerin hemen satın alınabileceğini söyledi.

Turda seçenekli bir Moskova aşı turu programı mevcut. Gezileri hem de Moskova’ya kısa aşı turundan sonra İstanbul turistik programından Almanya’ya geri direk dönüş uçuşlar sunuluyor. Seyahat fiyatları 1199 Euro’dan başlıyor.

DRV Bu Turları Onaylamıyor

meine-impfreise.com/reisebuero web sitesine kayıt olarak satış yapabilirler. Yüzde on satış komisyonu ile başlayan satışlara ilginin büyük olacağı söyleniyor. Buna karşılık Alman Seyahat Birliği (DRV) aşı turlarını  onaylamıyor. Touriexpi de yer alan habere göre;  DRV Başkanı Norbert Fiebig, “Aşıları cüzdanınızın büyüklüğüne bağlı hale getiremezsiniz. Bunun yerine, Alman siyasetçilerin ivedilikle herkesin tekrar özgürce seyahat edebilmesi için insanların olabildiğince çabuk aşılanmasını sağlaması gerekmektedir” şeklinde konuştu.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here