ATF – Antalya Turizm Fuarı’ndan Ses Getiren Buluşma

Güncel 28 Ekim, 18:15'de eklendi

ATF – Antalya Turizm Fuarı’ndan Ses Getiren Buluşma

Antalya Turizm Fuarı Teşekkür Buluşması ve GMT Fuarcılık lansmanı kusursuz bir organizasyon ile gerçekleşti.  ATF20’ nin turizm sektörünün ortak kararı ile ertelenmesinin akabinde, yeni konsepti ile yeni fuarı Nisan ayında gerçekleşecek olan GMT Fuarcılık, tarihini  26-27 Nisan 2021 olarak açıkladı.

‘ Lastminute ’ konseptiyle  2021’ nin akışına uygun olarak tasarlanan organizasyonu ATF Kurucusu Selçuk Meral 500’e yakın yabancı seyahat acentesi ve turizm sektörü ile paylaştı.

 

 

 

 

ATF Verdiği Sözü Tuttu,  Antalya’da Turizm Profesyonelleriyle Acenteleri Buluşturdu

Antalya Turizm Fuarı ile sinerji yarattığı turizm sektörüne teşekkür etmek, Nisan ayına ertelenen yeni fuarının lansmanını yapmak, Türkiye Turizm motivasyonunu kış aylarında da canlı tutabilmek amacıyla GMT Fuarcılık söz verdiği gibi katılımcılarını, paydaşlarını ve kanaat önderlerini bir araya getirdi.

 

GMT 2000 Yabancı Seyahat Acentesini 2021’de Ağırlayacak

ATF

Açılış Konuşmasını ATF Kurucusu Selçuk Meral gerçekleştirdi. Selçuk Meral; “ Öncelikle bu süreçte bizi destekleyen tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Yeni stratejimizi 2021’nin akışına uygun olarak sezon öncesi, zor geçen bir yılın ardından Nisan ayında gerçekleştirecek olmamız konaklama endüstrisine motivasyon sağlamakla birlikte son dakika satışları için gereken pazarlamaya hizmet edecek. Amacımız otelcilik dünyasının pazarlamasına katkı vererek , 2021 yılında daha da başarılı olmalarına dair katma değer yaratmak.  Bugün burada 500’e yakın yabancı acenteyi tüm zorluklara rağmen sektörle buluşturmanın da haklı gururunu yaşamaktayız. 26 – 27 Nisan 2021’de konaklama sektörü ürünlerini, işleyişlerini ve yönetimlerini pazarlama yöntem ve imkanları ile buluşturmak adına 2000’nin üzerinde yabancı profesyonel ile buluşturacağız. Sektöre kattığımız katma değeri her yıl üzerine koyarak devam ettirmek ilk öncelikli hedefimiz. Hepinize burada bizimle olduğunuz için tekrar teşekkür ederim.” dedi.

 

Tüm Sektör Adına Selçuk Meral’e Teşekkürler

Selçuk Meral’in Ardından Sahneye AKTOB Başkanı Erkan Yağcı davet edildi. Erkan Yağcı;  “ Öncelikle ATF kurucusu Selçuk Meral’e bu başarılı organizasyonu dünya turizminin büyük bir sınavdan geçtiği böyle bir zorlu dönemde Antalya ‘da yaptığı ve sektöre moral ve motivasyon sağladığı için tüm turizm camiası adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Antalya En Güvenli Destinasyondu

Ardından Nirvana Hotels & Amara World Hotels CEO’su Korhan Alşan sahne de ATF ile ilgili şu sözleri paylaştı. Korhan Alşan: “ Türk Turizmi  ve dünya için çok zor bir sezondu. Antalya, bu süreci en düzgün yöneten ve en güvenli şekilde atlatan destinasyonların başındaydı.  Bu dönemde ATF kurucusu Selçuk Meral’in fuar lansmanı geçrekleştirdiği için kendisini kutlarım. Lansman için de Nirnava Cosmopolitan’ı tercih etmesi bizi ayrıca mutlu etti. Kendisine desteklerimiz devam edecektir.” dedi.

 ATF 2021 Konsepti Tanıtıldı

27 Ekim tarihinde Nirvana Cosmopolitan ev sahipliğinde gerçekleşen kokteyl ile bir araya gelen acenteler ve turizm sektörü camiası ATF 2020 konseptini tanıma imkanı buldu.  Paydaşlar, fikir alış verişi yaparak sezonu değerlendirme fırsatı yakaladı. Kokteyl, canlı müzik ve barbekü eşliğinde devam etti.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.