We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel ATG Hotels, Ege’de Büyümeye Devam Ediyor

ATG Hotels, Ege’de Büyümeye Devam Ediyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

ATG Hotels, Ege’de Büyümeye Devam Ediyor

ATG Hotels, bünyesinde bulunan otellerin sayısını yükseltiyor, büyüme hamlesine Ege bölgesinde 3 yeni tesis ile devam ediyor.

ATG Hotels Genel Koordinatörü Hikmet Arabacı’dan edindiğimiz bilgilere göre; Didim’de faaliyet gösteren Aurum Otelleri 2020 yılı itibariyle ATG Hotels bünyesindeki ASTERIA HOTELS & RESORTS adı altında işleteceklerini belirtti.

Belirtilen açıklamaya göre; 11 yıllık kira anlaşması sağlanmış olup, 3 tesis 2020 yılı itibariyle Asteria Zeus-Didim, Asteria Venüs-Didim ve Asteria Eros-Didim isimleriyle cazip, eğlenceli ve aynı zamanda ulaşılabilinir konsept anlayışıyla faaliyet gösterecektir. Böylelikle Asteria markası 7 tesis ile Asteria misafirlerine özenli ve sürdürülebilir hizmet anlayışına devam edecektir.

 

ASTERIA ZEUS – DİDİM

2016 yılında misafirlerini ağırlamaya başlayan Asteria Zeus – Didim, Yeşilkent bölgesinde bulunmaktadır.
Tesiste 355’i standart oda, 48’i club aile odası, 16’sı club suit, 50’si Junior Suit, 5 engelli odası olmak üzere toplam 454 Oda, 908 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
55.000 m2 alanda kurulmuş olan Asteria Zeus – Didim otel ultra herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet verecektir.
Asteria Zeus – Didim denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. 550 m uzunluğundaki sahilinde, Asteria misafirleri Ege Denizi’ni doya doya yaşayabilecektir.
Ayrıca tesis 3 adet ala carte restaurant ile misafirlere özel hizmet sunmaktadır.
Yeşillikler arasındaki konumu ve geniş aktivite olanaklarıyla dikkat çeken otel, her şey dahil konsepti ile çalışacak.

 

ASTERIA VENÜS – DİDİM

Didimde Akbük Koyuna kurulmuş olan Asteria Venüs – Didim denize sıfır konumda olup 250 metre uzunluğunda özel plaja sahiptir.
Tesiste 177’si standart oda, 69’u club aile odası, 7 Private Suite olmak üzere toplam 253 Oda, 506 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
Tesis bünyesinde yüzme keyfinize keyif katacak bir açık yüzme havuzu, yorgunluğunuzu unutturacak bir Türk hamamı ile sauna ve spor aktivitelerinizi keyifle yapacağınız bir fitness merkezi bulunmaktadır.
Asteria Venüs – Didim’de su parkı, oyun odası bulunmaktadır.

 

ASTERIA EROS – DİDİM

Didim Akbük Mevkiinde Bulunan Tesis Denize Sıfır Konumdadır. Bodrum-Milas Havalimanı’na 65 Km,
İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 140 Km, Didim’e 20 Km mesafededir.
Tesiste 191’i standart oda, 108’i aile odası, 5 engelli odası olmak üzere toplam 304 Oda, 824 yatak kapasitesi bulunmaktadır.
50 m Uzunluğunda 10 m genişliğindeki kum plajı ile misafirlerine konforlu bir Ege Denizi keyfi sunulmaktadır.
900 m2 lik 1 Adet Açık Havuz, 40m2’lik Açık Çocuk havuz, 3 bantlı Kaydıraklı yetişkin havuz, 2 bantlı Kaydıraklı çocuk havuzu ile su eğlencesini Asteria misafirleri dilediklerince yaşayacaklardır.

Geçtiğimiz yılın global marka stratejisi için önemli bir yıl olduğunu, bu projeksiyon doğrultusunda Asteria Hotels & Resorts markasının yeniden konumlandırılıp, farklı pazarları daha iyi kullanabilmek adına Akdeniz’e paralel olarak Ege’de de büyümeyi hedeflediklerini belirten Hikmet Arabacı, “ATG Hotels, oteller zincirine yeni halkalar eklerken, işlettiği otellerin de her zaman yeni kalması için gereken yatırımları sürdürmeye devam edecek. Grubun sahip olduğu Selectum ve Asteria markaları ile üst seviyede hizmet verirken, aynı zamanda da hizmet fiyat dengesinin son derece dikkatli değerlendirilerek misafir memnuniyetinin en üst seviyede tutmasını hedefliyoruz.” dedi.

1 yorum

Cengiz Evren 25 Aralık 2019 - 18:56

Kime niyet kime kısmet olmuş. Hayırlı olsun işallah.

Cevapla

Yorum Yaz