We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Bakan Ersoy’dan Alman Golfçülere Türkiye Daveti

Bakan Ersoy’dan Alman Golfçülere Türkiye Daveti

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Bakan Ersoy’dan Alman Golfçülere Türkiye Daveti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Alman golfçüler ile 1’inci lig futbol takımlarını yeniden Türkiye’ye davet etti.

ALMAN

Alman Golfçülere Türkiye Daveti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Almanya’nın tanınmış siyasi isimleri ile Antalya’da bir araya geldi. Ersoy, her yıl Türk-Alman Ekonomi Zirvesi düzenlenmesine yönelik görüş alışverişlerinde de bulunuldu. Görüşmede, konuklarına Alman golfçüler ile 1’inci lig futbol takımlarını yeniden Türkiye’ye beklediklerini söyledi.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayı

 

İngiltere’den Sevindiren Haber: Covid-19’u Öldüren Madde Bulundu!

Dünya koronavirüs salgını karşısında diz çökmüş durumda. Dünyaya yayılan Covid-19 salgınından her gün artan vaka sayıları, ölümler ve ikinci dalga haberleri geliyor. Diğer yandan Covid-19’a karşı aşı geliştirme çalışmaları sürüyor.  İngiltere’den gelen haber umutlandırdı.Dünya genelinde koronavirüs vaka sayısı 24 milyon 61 bin 216 oldu. Virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı ise 823 bin 513.  Dünyanın birçok ülkesinde Covid-19’u yenecek bir aşı geliştirilmesi için yapılan çalışmalar da son hızla sürüyor. ABD, İngiltere gibi birçok ülkede daha aşı çalışmaları son aşamada. Artık insanlar üzerinde yapılacak denemeler dönemi başlayacak.

Dünyanın koronavirüsle ilgili beklediği iyi haber İngiltere’den geldi.

İngiliz Sky News’da yer alan habere göre İngiliz Ordusu koronavirüsü öldüren bir madde bulduğunu söyledi.  Habere göre İngiliz Ordusu virüsle ilgili çalışmaları sırasında böcek kovucu ve öldürücü spreylerin içinde yer alan Citriodiol adlı maddenin koronavirüsü öldürdüğünü keşfetti. Sevindirici haber  İngiltere Savunma Bakanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Savunma Bilimi ve Teknoloji Laboratuvarı’ndan geldi. Burada koronavirüsle ilgili çalışma yapan bilim insanları  Citriodiol maddesinin koronavirüsü öldürdüğünü fark etti.

 

 

Yorum Yaz