We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Batı Ukrayna’da Türkiye tatili için talepler başladı

Batı Ukrayna’da Türkiye tatili için talepler başladı

YAVAŞ OLSA DA UKRAYNA’DAN TALEPLER BAŞLADI

Ukraynalı Travel Blogger’ı ve Acente Sahibi Alla Glyva ile Ukrayna pazarı hakkında konuştuk. Savaş uzun sürmez ise özellikle Batı Ukrayna’dan talepler yavaşta olsa gelmeye başladı” dedi. ATF & Hellootel işbirliği ile gerçekleşen Ulusalararası Acenteler Formu’nun da Kemer’de yapılmasının turizme katkı sunduğunu ve bölge turizmcileriyle bir arada olmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

Antalya ve Türkiye’de bu yıl turizmin şekli değişecek. Ukrayna’da tabi ki düşüş olacak. Ancak gelen misafirler ise daha uzun konaklama hatta 21 günlük uzun konaklamalar göreceğiz. Ancak Ukrayna misafiri için Fiyatlarda destinasyon belirlemede etkili olacak.

UKRAYNALI TATİL İÇİN HAZIR

Akış başlangıcı ne zaman olacak?

Ukrayna’daki durum daha kötüye gitmez ise , Batı Ukraynalı misafirler Türkiye’ye tatile gelmek için hazır. Şirketler, Fabrikalar, Alışveriş merkezleri yavaş yavaş açılmaya başladı. Yavaşta olsa Türkiye’ye bir talep var.

Forum hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyiz?

ATF & Hellootel işbirliği ile gerçekleşen Uluslararası Acenteler Formu’nun böyle bir zor bir dönemde Kemer’de yapılmasının turizme katkı sundu ve bölge turizmcileriyle partnerlerini bir arada buluşturdu. Sezon için yapılacaklar üzerinde değerlendirmeler yapıldı ve oldukça verimli geçti.

Yorum Yaz