We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel BELCONTI RESORT HOTEL YENİLENDİ !

BELCONTI RESORT HOTEL YENİLENDİ !

Günümüz mimarisinin şık ve modern yapısına uygun bir görünüme bürünen Belconti Resort Hotel, yenilenen yüzünü “Her Anın tadını çıkarın” sloganıyla misafirlerine  2015 sezonunda sunmaya hazır.

İşte  Belconti Resort Hotel’in  yenilikleri:

Otelin ilk girişinde mobilyasından genel mekanlara kadar yenilenen Lobby’de Türk konukseverliğine uygun bir şekilde lokum ve şerbet servisi sunuluyor.

LOBİ REHBERLER KÖŞESİ

Ana binada yer alan tüm odaları Luxury oda kategorisine yükseltilmiş olup tüm odaların da minibarlar yenilenmiştir.  Otel, balayı tatiline gelenleri de unutmamış. Misafirleri,  odaya gelmeden önce istedikleri onlara özel her şeyi hazırlıyor.

LUXURY ODA 3

Balayı çiftleri için özel

Daha özel bir tatil olmasını isteyenlere de Deluxe Balayı süitleri ile misafirlerine, her gün meyve sepeti, çiftlere için yarım saatlik bir masaj , her gün akşam yemeklerini arzu ettikleri a’lacarte restaurantta yiyebilme, akşam animasyon show programlarını izlemek için masa rezervasyonu, tüm tatilleri boyunca sahilde adlarına ayrılan özel çardaklarda güneşlenebilme imkanı sunuyor.

DELUXE HONEYMOON SEA VIEW

Otel, ana restaurantı da ileri teknoloji açık büfeleri ve oturma gruplarını ile tamamen yenilenmiş. A’la carte restaurantlarına bir yenisini daha eklenerek İtalyan Restaurant, Osmanlı Mutfağı, Balık Restaurant ve Garden Barbeque olmak üzere 4 adet seçenek sunuyor.

YENİ BÜFE 1 KANTAROS A'LACARTE RESTAURANT 2 A LACARTE

Otel, Çocuk misafirleri de unutmamış

otel, çocuk misafirleri için mini büfeye süt ve yoğurt dolapları, lapa ve püreler ilave etmiştir. Bunun yanı sıra mini club oyun parkı yenilenmiş ve ayrıca mini club ekibi arttırılarak teen her yaşa uygun oyun ve oyuncaklar ile çocuklar mutluluğu da düşünülmüştür.

MINI CLUB WAY

 

Yorum Yaz