We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel BERA ALANYA OTEL’DE YENİ SEZON KONSERLERİ

BERA ALANYA OTEL’DE YENİ SEZON KONSERLERİ

Bera Alanya Otel 2024 sezonunda düzenleyeceği konserlerle misafirlerine unutulmaz deneyimler sunmaya hazırlanıyor. Bera Alanya Otel, bu yaz sezonunda müzik severleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

Birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı Bera Alanya yaz akşamlarında bu sezon; Oğuzhan Koç, Ferhat Göçer, Sevcan Orhan, Gökhan Tepe, Kafadar Grubu gibi ünlü simalar yer alacak. Enerjileriyle, yetenekleriyle ve büyüleyici sahne performanslarıyla  sanatçıların misafirlere unutulmaz yaz akşamları yaşatacağı Bera Alanya Otel’de; her biri farklı bir müzik tarzındaki bu özel konserlerin yanı sıra, lüks konaklama imkanları ve eğlenceli aktivitelerle dolu bir tatil deneyimi için de her şey düşünülmüş durumda.

Bera Alanya Otel alkolsüz her şey dâhil aile oteli; 333 odası, kadınlara ve erkeklere özel kapalı ve açık yüzme havuzları, dev boyutlu aile havuzu, çocuk havuzları, aquapark ve spa merkeziyle huzur dolu bir ortamda misafirlerine her yaz konforlu bir tatil yaşatıyor.

Muhafazakar konseptli oteller içerisinde en büyük boyutlu aile havuzu olma özelliğini taşıyan 5.000 metrekare büyüklüğündeki aile havuzunda, misafirlerin sabahtan akşama kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri snack cafe, çocuklar için tasarlanmış eğlenceli aqua parklar, olimpik aile yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca bu sezon için yenilenen çocuklara özel Mini Club’ın yanı sıra, 7 adet kaydırağın tamamı aqua park bünyesinde hizmete sunularak, özellikle çocukların eğlenceli bir tatil geçirmeleri için dizayn edilmiş durumda.

Bera Alanya Otel, Türkiye’nin tek gökyüzü havuzu niteliğini taşıyan bayanlar kompleksini de bu sezon baştan sona yenileyerek, gökyüzü havuzu eşliğinde, fitness, alakart restoran ve seyir terasıyla, kadın misafirlerine konforun ve rahatlığın eşsiz tadını sunuyor.

Ödüllü şeflerin elinden, Türk ve dünya mutfaklarından benzersiz yemeklerin her şey dahil konseptiyle sunulduğu Bera Alanya Otel mutfağıyla da misafirlerine adeta lezzet şöleni yaşatıyor.

2024 Yaz Konserleri Programı;

Kurban bayramına özel 4 gün boyunca Türk müziğinin sevilen sanatçıları Bera Alanya Otel’ de sahne alacak. Bayramın 3. günü Sevcan Orhan, 4. Günü Oğuzhan Koç, 20 Haziran Perşembe günü Gökhan Tepe ve 21 Haziran Cuma günü Kafadar grubunun sahne alacağı konser serisinin devamı ise şöyle;

Sevcan Orhan:          18 Haziran – 28 Haziran – 26 Temmuz – 09 Ağustos – 30 Ağustos
Gökhan Tepe :           20 Haziran – 12 Temmuz – 16 Ağustos – 06 Eylül
Kafadar          :           21 Haziran – 23 Ağustos – 20 Eylül – 27 Eylül
Oğuzhan Koç :          19 Haziran

Yorum Yaz