We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Budak: “Turizmde Hasar Tespiti Yapılmıyor”

Budak: “Turizmde Hasar Tespiti Yapılmıyor”

Budak: “ Turizmde Hasar Tespiti Yapılmıyor”

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, “Turizm sektörü, geçtiğimiz yıla göre gelirinin yüzde 70’ini kaybetti.” Dedi. Ve turizm sektöründeki istihdama yönelik devletin resmi verilerindeki çelişkiyi TBMM’de gündeme getirdi.

Çetin Osman Budak,

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak

Budak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi. Budak,“Tarihinin en kötü krizini yaşayan turizm sektörünün geçen sene ilk 9 ayda 26 milyar dolar olan geliri, bu sene 8 milyar dolara kadar düştü. Sektörde yaşanan istihdam kayıpları ise devlet kurumlarının açıkladıkları çelişkili veriler nedeniyle tam olarak tespit edilemiyor.” şeklinde konuştu.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

 

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Yeni Sayısı Çıktı

16 yıldır profesyonellerin referans kaynağı olan GM Dergi, 139. sayısında birbirinden özel konu ve konuklarıyla okuyucularıyla buluşuyor. Yeni sayısında “Kalitenin Önemini”  mercek altına alan GM, birbirinden farklı konularıyla turizmin nabzını tutmaya devam ediyor. GM, sektör profesyonellerinin görüşlerini aktarırken, okuyucularına sektöre dair ışık tutmaya devam ediyor.

GM Turizm Ve Yönetim  Dergisini Her Yerde !

gmdergi.com’daki GM Dijital bölümünden indirebilir ya da dergilik uygulamasından ulaşabilirsiniz!

Derginin Tamamını Okumak İçin Tıklayın!

 

 

Yorum Yaz