We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Dialoge Days ile sezon başında tüm dikkatleri Türkiye’ye çekeceğiz

Dialoge Days ile sezon başında tüm dikkatleri Türkiye’ye çekeceğiz

Meeting Point’te Chief Commercial Officer görevini sürdüren Halil Özkan GM Dergi’ye konuştu. En iyi Nisan ayını geçirdiklerini belirten Özkan “İngiltere Türkiye için ana pazar olma yolunda hızla ilerliyor” dedi.

Meeting Point olarak tarihimizin en iyi Nisan ayını geçiriyoruz, 120 bin kişiyi ağırladık. tüm sezona bakarsak da 2019’u rahatlıkla yakalayarak 1.5 milyon paxa ulaşacağız.
Hem Alman hem İngiliz hem de Hollanda pazarlarımızda ciddi artışlarımız var. İngiltere Türkiye için ana pazar olma yolunda hızla ilerliyor. Doğu Avrupa ve Balkan pazarlarımız da uçakların başlaması ile hareketlendi.

RTK’nın “Dialoge Days” organizasyonunu yapıyoruz. Sadece Türkiye değil, İspanya Yunanistan gibi rakiplerimizi de yoğun satan acenteleri Antalya’da ağırlayacağız. İki gün sürecek, farklı aktivitelerle Antalya’yı da görecekleri bu event sezon başında olması sebebi ile Alman pazarında tüm dikkatleri Türkiye’ye çekecek.

Nirvana Cosmopolitan Otel Cosmos Center’da kapalı grup olarak gerçekleşecek organizasyonun konaklamaları Nirvana ve Lara Barut’da yapılacak.

Yorum Yaz