We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Die Reisemesse’de Türkiye tanıtıldı

Die Reisemesse’de Türkiye tanıtıldı

GM Haber Merkezi

Başarıyla gerçekleşen 4. Almanya – Paderborn/Lippstadt havalimanı seyahat fuarı 4 bin ziyaretciyi bu yıl da cezbetti.

25 ve 26 Kasım 2023 tarihlerinde Paderborn/Lippstadt Havalimanı’nda her yıl düzenlenen seyahat fuarı “Die Reisemesse“ bu yıl da terminallerde düzenlendi. Bir kez daha büyük bir başarıya imza atan fuarda; satış rakamları olumlu trendi yansıtırken, ziyaretciler çeşitli fuar indirimlerinden faydalanırken çeşitli etkinliklere katıldı.

Fuarda Türkiye’den gelen yaklaşık 30 katılımcı, çeşitli Türk turizmi alanlarını ve çekici seyahat fırsatlarını ziyaretçilere tanıttı.

Die Reisemesse – organizatörleri Yasin Yüksel, Barış Altun ve Nursel Günaydin, konukları cazip fuar indirimleri ve çeşitli programlarla havalimanına çekti. Etkinlik yelpazesi, seyahat sunumlarından etkileşimli deneyimlere kadar uzanıyor ve ziyaretcilerin ilgisini çekti.

Paderborn/Lippstadt Havalimanı’nın verilerine göre, fuarı her iki günde toplamda yaklaşık 4.000 ilgili ziyaretci ziyaret etti. Bu, bölgedeki seyahat konularına yönelik yüksek ilgiyi ve sürekli bir ilgiyi göstermektedir.

Paderborn/Lippstadt Havalimanı seyahat fuarı, bölgenin turizm sektörü takviminde önemli bir etkinlik olarak yerini koruyor. Ziyaretci sayısı ve olumlu satış rakamlarıyla fuar, seyahat tutkunları için bir platform olarak konumunu doğrulamaktadır.

Yorum Yaz