We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Uncategorized BN Hotel’e yeni Genel Müdür

BN Hotel’e yeni Genel Müdür

GM Haber Merkezi

Mersin İçmeler mevkiinde ‘Luxury thermal’ konseptini Türkiye’ye ilk kez getiren BN Hotel Thermal & Wellness’in genel müdürlük görevine, otelcilik sektörünün deneyimli isimlerinden Suat Delidere getirildi.

Türkiye’nin ilk ve tek ‘luxury thermal’ oteli olma özelliği taşıyan BN Hotel Thermal & Wellness, genel müdürlük görevini sektörün deneyimli isimlerinden Suat Delidere’ye emanet etti.

Profesyonel iş hayatına 2002’de Divan Bodrum Hotel ile başlayan Delidere, ardından birçok otelde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2002 yılında Divan Bodrum Hotel’de başlayan kariyerine 2011 yılına kadar devam etti. 2011-2013 yılları arasında Rixos Premium Bodrum Hotel’de kariyerine devam eden Delidere, 2013 ile 2014 yılları arasında Les Ottomans İstanbul’da ve 2014 – 2015 yıllarında Papillon Zeugma Relaxury Belek’te Yiyecek ve İçecek Müdürü olarak devam eden Delidere, 2015 yılında NG Sapanca Wellness & Convention Hotel bünyesine dahil oldu.

4 yıl boyunca otelin Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak görev alan Delidere, 2018’de genel müdür yardımcılığı görevini devralıp 2023 son çeyreğine kadar başarıyla sürdürdü.

“YENİ BAŞARI HİKAYELERİ YAZACAĞIZ”

2023’ün son çeyreği itibariyle BN Hotel Thermal & Wellness’in genel müdürlük koltuğunu devralan Delidere şu açıklamalarda bulundu:

“Kısa sürede termal turizmi alanında başarısı çok kez ödüllendirilen bu markanın içinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Mersin, Akdeniz Bölgesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen turizm merkezlerinden biri olma potansiyeline sahip. Bugüne kadar deniz ve güneşi ile öne çıkan Mersin’e termal değeri de ekleyerek yeni bir destinasyon turizmine kapı açan BN Hotel ve harika ekibi ile yeni başarı hikayeleri yazmak için sabırsızlanıyorum.”

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Suat Delidere’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz