We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Divan Grubu, ekibiyle kutlama yaptı

Divan Grubu, ekibiyle kutlama yaptı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Divan Grubu’nun ‘mükemmel misafir deneyimi’ anlayışına en büyük katkıyı sağlayan saha çalışanları International Housekeeping Haftası (Uluslararası Temizlik ve Çevre Hizmetleri Haftası) kapsamında Divan Grubu otellerinde düzenlenen ve tüm hafta boyunca süren etkinliklerde bir araya geldi.

Otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde faaliyetlerini sürdüren Divan Grubu, dünya genelindeki tüm otellerde kutlanan ve Eylül ayının ikinci haftasını (11-17 Eylül) kapsayan International Housekeeping Haftası’nı kutladı. Türkiye’de ve yurt dışında bulunan toplam 17 oteli ile hizmet veren Divan grubu, tüm yönetici ve housekeeping çalışanlarıyla beraber otellerinde düzenlenen etkinliklerde bir araya geldi.

International Housekeeping Haftası etkinliği kapsamında, tüm hafta devam eden ve son gün yapılan etkinliklerle, housekeeping departmanında görev alan çalışanların başarıları kutlandı.

Divan İstanbul Otel’i başta olmak üzere yurt geneli ve yurt dışı otellerde; otel yöneticileri ve departman müdürleri tüm Housekeeping departman çalışanları ile beraber etkinliğin ilk gününden son gününe kadar birçok aktiviteyi beraber gerçekleştirme imkanı buldular. Otel yöneticileri, housekeeping çalışanları ile birlikte kahvaltı, piknik, beraber oda temizleme, tüm ekibe çiçek, tebrik kartı ve hediyeler takdim etti. Son gün yapılan parti ile Divan Grubu, International Housekeeping Haftasın’da saha çalışanlarına duyduğu memnuniyeti ve teşekkürü yineledi.

Yorum Yaz