We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Dönüştüren Kadınlar Antalya’da Buluşuyor

Dönüştüren Kadınlar Antalya’da Buluşuyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Geri dönüşümün kaçınılmaz olduğu düşüncesiyle hareket eden, sürdürülebilir bir dünya için atılan adımların önemine dikkat çeken Dönüştüren Kadınlar Platformu, ikinci etkinliğini Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin iş birliğiyle gerçekleştirecek.

Dönüştüren Kadınlar, 9 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’de Akra Hotel’de buluşacak.

Geri dönüşüm sanatçısı Deniz Sağdıç ve oyuncu Ceyda Düvenci’nin katılımıyla gerçekleşecek programın moderatörlüğünü ise, DG Doğru Geri Kazanım kurucusu Nagihan Yılmaz’la diyetisyen Elvan Odabaşı gerçekleştirecek.

Enerji üretimi, endüstriyel faaliyetler, tarım ve atık sorunlarının dünyamızı giderek daha fazla tehdit ettiği günümüzde, Nagihan Yılmaz öncülüğünde kurulan Dönüştüren Kadınlar Platformu, insanları bu konuda farkındalık sahibi olmaya çağırıyor. Platform, evde, mutfakta, sağlıkta ve hayatta dönüşümü destekleyen herkesi çatısı altında toplayarak, geri dönüşüm farkındalığı oluşturmayı hedefliyor.

Davetiyemiz ekte olup keyifli bir sohbet eşliğinde gerçekleşecek etkinliğimizde sizi de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız.

PROGRAM

9 Eylül 2023 Cumartesi / 11.00-14.00 / Akra Hotel

KAHVALTI & SÖYLEŞİ

Moderatör: Nagihan Yılmaz ve Elvan Odabaşı
Konuşmacılar: Ceyda Düvenci (Oyuncu), Deniz Sağdıç (Geri Dönüşüm Sanatçısı)

Yorum Yaz