We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Duja Hotels’in yeni markası Duja Didim

Duja Hotels’in yeni markası Duja Didim

DUJA HOTELS BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Pandemi sürecinde doğan otellerden biri olan DUJA HOTELS, sağlam adımlarla ilerliyor. Duja Hotels, profesyonel ve dinamik kadrosu ile kısa sürede 3. otelini Ege kıyılarında hizmete açacak.

Pandemi sürecinde yaşanan krize ve kayıplara rağmen, izlediği doğru stratejiler ile bulunduğu bölgede kısa zamanda güçlenerek adından söz ettiren Duja Hotels, ilk oteli DUJA BODRUM ile 2020 yaz sezonunda yerli ve yabancı misafirlere yüksek doluluklar ile hizmet vermişti. Markanın 2. oteli luxury segmentinin eşsiz örneği “be PREMIUM BODRUM” ise 2021 yaz sezonunda kapılarını misafirlerine açmış ve başarılı bir sezon yaşamıştı. Şimdi ise DUJA HOTELS 2022 yaz sezonu için bünyesindeki 3. oteli olacak olan DUJA DİDİM’ i turizm sektörüne müjdeliyor.

DUJA DİDİM 13 Haziran 2022’de misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Otel DİDİM bölgesine değer katacak.

Duja Hotels Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay açılış ile ilgili “Ailemize dahil olan Duja Didim’i sizlere gururla sunarız, DUJA DİDİM ile Bodrum’dan sonra Didim bölgesinde de kalitemizi hissettirecek ve DUJA markası olarak bundan sonraki dönemde de büyümeye devam edeceğiz. Şirketimiz ülkemizdeki pek çok değerli turizm bölgesinde yatırımlarına devam ediyor olacak. DUJA HOTELS her sene kendini daha da geliştirerek, büyüyerek Türkiye’nin dört bir yanında turizm sektörüne yön vermeye devam edecek. Şanssızlıklar ile dolu bir dönemde doğan bir marka olarak, her şeye rağmen hakkını vererek, takdir alarak ve yüksek doluluklar ile geldiğimiz bu nokta için tüm ekibimize, partnerlerimize ve değerli  DUJA HOTELS misafirlerine teşekkür ederiz’’ şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz