We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Dünyaca Ünlü Michelin Yıldızlı Şef İstanbul’a geliyor

Dünyaca Ünlü Michelin Yıldızlı Şef İstanbul’a geliyor

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un ödüllü restoranı Shang Palace, ustalığı ve yaratıcılığıyla dünya çapında tanınan Michelin yıldızlı Executive Chef Gordon Leung’u konuk şef olarak ağırlıyor.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Michelin yıldızlı şef Gordon Leung’un hazırlayacağı eşsiz Kanton lezzetleriyle 10. yılını unutulmaz bir lezzet şöleniyle kutlamaya hazırlanıyor. Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Asya mutfağının en seçkin temsilcilerinden biri olarak kabul edilen Shang Palace restoranında, Shangri-La Grubu Kurumsal Executive Chef’i Gordon Leung’un özel menüsü ile misafirlerine unutulmaz bir gastronomik deneyim sunmayı amaçlıyor.

Gordon Leung, Kanton mutfağının önde gelen isimlerinden biri olarak biliniyor. Yılların verdiği deneyim ve tutkuyla, geleneksel lezzetlere modern dokunuşlar katarak benzersiz tatlar yaratıyor. Bu özel deneyimde, Leung’un elinden çıkan lezzetlerle misafirler, Kanton mutfağının zengin mirasını keşfetme fırsatı bulacaklar. 15 Ekim’e kadar İstanbul’da kalacak olan Şef Leung kendi hazırladığı benzersiz tadım menüsü ile Kanton mutfağı tutkunlarına Shang Palace’da benzersiz bir gastronomi yolculuğu yaşatacak.

Yorum Yaz