“EasyJet’ten 2021 Yılı İçin Türkiye’ye 1 Milyon Yolcu”

Güncel 26 Kasım, 14:27'de eklendi

“EasyJet’ten 2021 Türkiye’ye 1 Milyon Yolcu”

  1. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde konuşan EasyJet CEO’su Johan Lundgren, “2021 yazı için Türkiye’ye 1 milyon yolcu göndermeyi planlıyoruz” dedi.türkiye'ye

Johan Lundgren’in  konuşmasında Antalya ve Türkiye turizmi hakkında şu cümleleri ifade etti.

Türkiye’ye yabancı değiliz. Antalya rotamızı geliştiriyoruz. 2020 için planımız yarım milyon misafiri Türkiye’ye getirmekti.  Pandemi ile planlarımızı değiştirdi. 2021’de bu rakamları  yükseltmeyi planlıyoruz.  İnsanlar seyahat etmekten vazgeçmiyor.  Pandemi bitiminde güçlü geri dönüş yapacağız” dedi.

 Türkiye’ye 1 Milyon Yolcu

“ 2021 yazı için Türk havalimanlarına 1 milyon yolcu göndermeyi planlıyoruz. Türk otelleri ile Kültür Turizm Bakanlığı ile iletişimdeyiz. Türkiye’de varlığımız büyütmeyi planlıyoruz. TV Reklamları ile Türkiye’nin insanların kafalarında önemli tatil bölgesi oluşturmak istiyoruz. Tur operatörlüğünde de özellikle Türkiye’de büyümeyi planlıyoruz dedi.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

Klaus Hildebrandt: Almanlar 2021 Türkiye’ye Gelecekler

 2021 yılında almaların Türkiye’yi tercih edeceğini söyledi. Türkiye’nin geniş alanlara sahip olduğunu belirtti. Bunun da Türkiye için büyük avantaj olduğunu dile getirdi.

Almanlar Sağlık Alt Yapısına da Dikkat Edecekler

Klaus Hildebrandt ; “Almanlar sağlık alt yapısına da dikkat edecekler. Türkiye de bu koşullar var. Hastalandıkları zaman Türkiye’de tedavi olma durumları mevcut. Aşı bulunursa Türkiye seyahat edecek noktalar arasında yer alacaktır. Gelecek yıl Türkiye’nin sağladığı güvenlik önlemleriyle iyi sonuçlar oluşacaktır.

Almanya’dan Türkiye’ye seyahatlerde artış yaşanır.

Türkiye, Almanya pazarında başarılı bir yıl geçirecektir.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.