We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Egeli Turizmciler Tesislerinin Kapılarını Depremzedelere Açmaya Hazır

Egeli Turizmciler Tesislerinin Kapılarını Depremzedelere Açmaya Hazır

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Egeli turizmciler tesislerinin kapılarını depremzedelere açmaya hazır

İşler: Tesislerimiz İzmir Valiliği’nin emrinde

Egeli turizmciler tesislerinin kapılarını depremzedelere açmaya hazır

Egeli turizmciler, İzmir’in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremden zarar gören vatandaşlar için seferber oldu. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler, konaklama tesislerini depremzedelerin ücretsiz yararlanmasına açmaya hazır olduklarını söyledi.
Depremden sonra İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Karaçanta ile görüşen ETİK Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, depremzedeler için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını bildirdi. İzmir Valiliği bünyesinde Afet Koordinasyon Merkezi oluşturulduğunu hatırlatan İşler, şu görüşleri dile getirdi:

Egeli Turizmciler Olarak Hazırız

“Can kayıplarına ve çok sayıda vatandaşımızın yaralanmasına yol açan depremin yaralarını sarmaya yönelik çabalara her türlü katkıyı sunmaya hazırız. Egeli turizmciler olarak İzmir Valiliği’nden ya da Afet Koordinasyon Merkezi’nden gelen resmi talepleri karşılamaya hazır olduğumuzu bildirdik. Tesislerimizin kapıları bu kanaldan gelecek talepler için açık olacak.”ETİK Başkanı ve TÜROFED Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, “Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Gün dayanışma günü. Biz de turizmciler olarak üzerimize düşeni yapmaya, resmi kanaldan gelen tüm talepleri karşılamaya hazırız” diye konuştu.

 

Yorum Yaz