22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Elagöz : 2018 rakamlarını yakalarız

Bünyesinde Alman Tur Operatörü Alltours’u temsil eden, Kilit Global Servis Kalite Müdürü olarak görev yapan ve uzun yıllardır turizm sektöründe yer alan deneyimli turizmci Çavlan Elagöz  Almanya’da dün itibariyle kalkan karantina uygulaması sonrası pazardaki hareketliliği Gm Turizm & Yönetim Dergisi’nde değerlendirdi.

Almanya, yeni kademeli normalleşmeyle birlikte yurt dışından Almanya ya giriş yapacak yolculara yönelik Covid-19 tedbirlerini güncelleyerek Türkiye’yi 6 Haziran’dan itibaren “Yüksek riskli” bölgeden  “riskli” bölge kategorisine alarak karantinayı kaldıracağını açıklamıştı. Dün itibariyle bu uygulama başladı.

2020 RAKAMLARINI İKİYE KATLARIZ

Alman Tur Operatörü Alltours’u temsil eden, Kilit Global Servis Kalite Müdürü Çavlan Elagöz Konuyla ilgili değerlendirmeler yaptı.

Elagöz“ Hepimizin bildiği gibi 6 Haziran 2021 Pazar günü dün itibariyle Almanya karantina uygulamasını kaldırdı. Bu da Alman pazarında bize nefes aldırdı. İnşallah bir an önce diğer Ana Pazar ülkeler de, aynı şekilde karar alırlar. Son durumun pazara yansımasını rakamsal olarak değerlendirirsek; Alman pazarında 2020 pandeminin yaşandığı rakamları ikiye katlayacağımız kesin. Ancak 2019 rakamlarına ulaşmayı beklemiyoruz. Bu  yaz sezonu için Alman pazarında 2018 rakamlarına ulaşıp, az da olsa aşacağımızı tahmin etmekteyiz.” dedi.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER