We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Elite World Hotels’den Önemli Atamalar

Elite World Hotels’den Önemli Atamalar

Elite World Hotels’den Önemli Atamalar Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Hotels’de önemli atamalar gerçekleşti.

Elite World Hotels’den Önemli Atamalar

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Otelleri’nde 5 önemli atama yaşandı. Elite World Hotels İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Nergis Yönet, Satınalma Koordinatörlüğü görevine Melih İlgü, Elite World Asia Hotel Genel Müdürlüğüne Nur Bilgin, Elite World Europe Hotel Genel Müdürlüğüne Yalın Akalan, Elite World Asia Satış Direktörlüğüne Ayşe Tüysüz Yalçın getirildi.

 

Elite World Hotels İnsan Kaynakları Direktörü Nergis Yönet; Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Eğitimi aldı. Kariyer hayatına Netaş Bilgi ve İletişim Teknolojilerinde başlayan Yönet; Swissotel The Bosphorus’ta Satış ve Pazarlama ve Ön Büro departmanlarındaki tecrübesinin arkasından, Darüşşafaka Cemiyeti Spor Merkezi ve Kempinski Residences İstanbul’da İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü, Hotaii International çatısı altında pek çok firmaya İnsan Kaynakları konsept ve uygulamalarıyla ilgili danışmanlık hizmeti vererek kariyer hayatına devam etti.  Nergis Yönet Şubat 2021 tarihi itibariyle Elite World Hotels İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaya başladı.

 

Elite World Hotels Satınalma Koordinatörü  Melih İlgü; Çukurova Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü’nden mezun oldu. Kariyer hayatına Swissotel’de Satınalma Yöneticisi olarak başladı.  Ardından sırasıyla; Gate Gourmet ( USAŞ ) , Anele Supply Chain Solutions, Assaad Food ve Ardaq Food’da Satınalma Müdürü, Dilek Holding’de ise Cluster Satınalma Direktörü olarak görev yaptı. Melih İlgü Ocak 2021 tarihi itibariyle Elite World Hotels Satınalma Koordinatörü olarak görev yapmaya başladı.

 

Elite World Asia Hotel Genel Müdürü Nur Bilgin; Ege Üniversitesi Otel Yöneticiliğinden mezun oldu. Kariyer hayatına, 1995 yılında Swissotel Istanbul’da başladı. Buradaki görevine, 2005 yılına kadar rezervasyon ve satış departmanlarında çeşitli roller alarak devam etti. Daha sonra, Ritz Carlton Istanbul’da Konferans Servisleri Müdürü olarak çalışan Nur Bilgin, kariyerine 2006 ve 2009 yılları arasında Satış Direktörü olarak Swissotel İzmir’de devam etti. Daha sonra Divan İstanbul’da Cluster Satış ve Pazarlama Direktörlüğü ve deliveringdelight.com – Koçluk, Danışmanlık, Mentorluk ve Eğitim şirketinde Genel Müdürlük görevinde bulunduktan sonra Marriott zincirinde ilk önce Satış ve Pazarlama Direktörü ve sonrasında ise Çoklu Otel Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı.

 

Elite World Europe Hotel Genel Müdürü Yalın Akalan, Anadolu Üniversitesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Otel ve Otel İşletmeciliği Bölümü Uluslararası Otelcilik ve Turizm Yönetimi Sertifikasını aldı. Kariyer hayatına Swissotel İstanbul’da resepsiyonist olarak başladı. Ardından Conrad Otel’de ön büro  ve misafir hizmetleri müdürlüğünde görev yaptı. Four Seasons ve Shangri La Hotels’de ise ön büro müdürü oldu. Akalan 2018-2021 yılları arasında ISG Airport Hotels’de otel müdürü olarak çalıştı.

 

Elite World Asia Satış Direktörü Ayşe Tüysüz Yalçın, İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliğinden mezun oldu. Sheraton grubunda ziyafet satış koordinatörü olarak kariyer hayatına başladı. Ardından sırasıyla Marriot Hotels’de ziyafet satış koordinatörü, Elite World Hotels’de ziyafet satış müdürlüğü, Renaissance Polat İstanbul Hotels’de ziyafet satış, satış ve pazarlama müdürlüğü, Sheraton İstanbul’da satış direktör yardımcılığı ve son olarak Marriott otellerinde Cluster EBC Satış Direktörü görevlerinde bulundu.

 

Elite World Hotels Hakkında

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Otelleri; konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada sunuyor.

Elite World Otelleri; Elite World Prestige, Elite World İstanbul Taksim’de, Elite World Europe Basın Ekspres’te, Elite World Business Florya’da, Elite World Asia Küçükyalı’da, Elite World Van, Van şehir merkezinde ve Elite World Marmaris Otel , Marmaris İçmeler’de konumlanmıştır.   Ayrıca son olarak Kocaeli Sapanca’da 650 milyon TL yatırım bedeliyle 44 dönüm arazi içinde yer alan bölgenin en büyük konaklama, toplantı ve spa kapasitesine sahip oteli Elite World Sapanca Convention&Wellness Resort’u hizmete açmıştır.

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir.

Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi’nin 142. Sayısını Okumak İçin Tıklayınız !

Yorum Yaz