We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yunanistan, Rusya’da Vize Başvurularını Kabul Etmeye Başladı

Yunanistan, Rusya’da Vize Başvurularını Kabul Etmeye Başladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Yunanistan, Rusya’da Vize Başvurularını Kabul Etmeye Başladı. Yunanistan, Rusya’daki vize merkezlerinden vize başvurularını kabul etmeye başladı.

yunanistan

Yunanistan başvuruları kabul etmeye başladı

Atorus.ru’daki habere göre Yunanistan, Rusya bölgelerinde vize başvurularını kabul etmeye devam ediyor. Vize operatörü GVCW, 10 şehirdeki vize merkezlerinin çalışmalarına başladığını duyurdu.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir.

Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi’nin 142. Sayısını Okumak İçin Tıklayınız !

TYYD Başkanı Oya Narin: “Temmuz Başında İvme Kazanırız”

Narin Paneldeki konuşmasında sezonun ivme kazanmasıyla ilgili olarak ‘‘Salgının yarattığı problemler ortadan kalktıktan sonra muhakkak atak ve iyi bir çıkış olacaktır. Buna hepimiz eminiz. Bizim için şimdi önemli olan sektörün korunarak ileriye taşınmasıdır. 2022’ye hazırlanmasıdır. 2021’i bir geçiş senesi olarak değerlendirmeliyiz. Hiç şüphesiz mevcut istihdam ve yatak kapasitesinin korunması için önemli tedbirlerin alınması sektörün ayakta kalabilmesi ve motivasyonunu kaybetmemesi açısından büyük önem taşıyor.  2021’deki bu geçiş sürecinin haziran sonu temmuz başı itibariyle yeni bir ivme ile başlayacağını ümit ediyorum. Güzel bir turizm sezonu olacağını ümit ediyoruz şeklinde konuştu.

 

 

Yorum Yaz