We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel ETİK’te Mehmet İşler dördüncü kez başkan

ETİK’te Mehmet İşler dördüncü kez başkan

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Genel Kurulu yapıldı. Mehmet İşler, dördüncü kez ETİK Başkanlığı’na seçildi

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği’nin 21. Olağan Genel Kurulu Ibis Styles Hotel Bornova’da yapıldı. Genel Kurula İzmir Kültür ve Turizm İl Müdürü Murat Karaçanta, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) İzmir Bölge Temsil Kurulu Başkanı Kıvanç Meriç ile birlik üyesi turizm işletmecileri katıldı. Divan başkanlığını Uğur Şahbaz’ın divan katipliklerini Murat Ağababa ile Selin Avşar İnanlı’nın yaptığı genel kurulda geçen dönem faaliyet raporu ve denetim kurulu raporu okundu, oylandı ve onaylandı.

TEK LİSTE KATILDI

Tek listeyle gidilen seçimlerde Mehmet İşler dördüncü kez Etik başkanı seçildi. İşler’in yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Uğur Şahbaz, Orhan Belge, Haluk Alay, Teoman Şensoy, Bülent Süzer, Didem Ersoy, Sevil Görgülü, Makbule Beyenç, Güner Güney, Serkan Sığınmış, İlter Yılmaz, Reyhan Koç, Selin Avşar İnanlı, Funda Çam, Bilge Durdu, Özgür Ardil, Bülent Tercan, İbrahim Babak, Murat Akın, Erhan Çetin, Ferhan  Ademhan, Mine Dervişoğlu, Murat Ağbaba, Deniz Tokgün, Şinasi Akçay, Süleyman Hakan Aydın, Halil Yeni, Fuat Ballıca.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Genel kurula mesaj gönderen Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Sururi Çorabatır, ETİK Başkanı Mehmet İşler ve yönetim kurulu üyeleriyle birliğin üyelerine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Seçimden sonar kongre üyelerine teşekkür eden ETİK Başkanı Mehmet İşler, “Ülkemizde turizmin başladığı yer olan İzmir’de kurulan ETİK 63 yıllık geçmişe sahip koca bir çınar. Merhum duayen turizmci Haluk Nişlioğlu’ndan devraldığımız bayrağı daha ileri taşımaya gayreti içindeyiz.”

 

 

 

Yorum Yaz