We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel FUN&SUN, İSTANBUL UÇUŞLARINI 2 AY UZATTI

FUN&SUN, İSTANBUL UÇUŞLARINI 2 AY UZATTI

Rus tur operatörü FUN&SUN, İstanbul’a yönelik uçuş programını 2 ay daha uzatma kararı aldı. Ocak ayında Ural Havayolları’nın Moskova-İstanbul uçuşlarıyla oluşturulan Türkiye turlarını blok ulaşım esasına göre satışa sunan tur operatörü, Rus turistlere geniş bir seyahat yelpazesi sunuyor.

Airporthaber.com’un haberine göre, başlangıçta 18 Şubat – 30 Mart dönemi için planlanan blok program, 13 Mart akşamı yapılan duyuruyla 31 Mayıs’a kadar uzatıldı. Uçuş sıklığı haftada 4 kez olacak şekilde (Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar) devam edecek. FUN&SUN yetkilileri, Şubat ve Mart aylarında gördükleri yoğun ilginin bahar aylarında da devam edeceğini öngörüyor. Ayrıca, İstanbul’da 1 Nisan – 30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan lale festivalinin de turistlerin ilgisini çekeceğini belirttiler. Baharın renk cümbüşüyle süslenen İstanbul’u ziyaret etmek isteyen pek çok insanın bu dönemi tercih ettiğine dikkat çektiler.

FUN&SUN’un İstanbul’a yönelik uzatılan uçuş programı, turistlerin şehri keşfetme ve özel etkinliklere katılma şansını artırarak, Türkiye’ye olan turistik talebi desteklemeyi amaçlıyor.

Yorum Yaz