We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Global Model birincisi Singapurlu model

Global Model birincisi Singapurlu model

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Dünya’nın önemli turizm merkezlerinden Antalya’da Güral Premier Tekirova Otelde gerçekleştirilen ‘Global Model Of The World 2023 Güzellik Yarışması’ sonuçlandı. Yarışmayı, Singapur’lu model Charlotte Lucille kazandı.

35 farklı ülkeden gelen yarışmacıların yer aldığı organizasyonda ülke kostümleri ile podyuma çıkan yarışmacılar, geceye renk kattı.
Yarışmanın Organizatörü Turizmci Serkan Cepheci ise “Bu tür kaliteli organizasyonlarla ülke turizmimizin tanıtımına katkı sunmayı amaçlıyoruz.
Böyle muhteşem bir gecede jüri üyelerimiz birincilik tacını takacak yarışmacıyı belirleyecektir. Böyle bir organizasyona sponsor olan tüm turizmcilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yarışmanın Organizatörlerinden Ünlü Model Yuliia Pavlikova, bu sene 6.sını düzenlediğimiz Global Model of the World yarışmamızın Türkiye ev sahipliğinde olmasından çok mutluyum, bölgemize ülkemize katkı sunmayı amaçladıklarını belirterek, “Antalya’nın Lüks Kaliteli Hizmetlerinin yanısıra muhteşem doğası içerisinde gerçekleştirdiğimiz 10 günlük Global Model of the World 2023 Kampı süresinde seçici kurulumuz 35 finalist arasından bugün en güzel olanı seçecek, kazanan yarışmacı birincilik tacını takmaya hak kazanacak” diye konuştu.

Yarışmanın birincilik tacını Singapur’lu model Charlotte Lucille elde etti.

Yorum Yaz