We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Gloria Hotels & Resorts 25 yaşında !

Gloria Hotels & Resorts 25 yaşında !

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Gloria Hotels & Resorts kuruluşunun başarılara imza attığı 25. yılını özel bir davetle kutladı. Geniş bir davetli kitlesinin katılımıyla gerçekleşen özel gecede son yılların sevilen ismi Derya Uluğ sahne aldı.
Unutulmaz anları lüks ve konforla buluşturan Gloria Hotels & Resorts sektörde adını altın harflerle yazdırdığı 25 yılı geride bırakırken, başarılarla dolu geçen 25. yılını özel bir davetle, iş ortaklarının ve basın mensuplarının katılımıyla kutladı. Gloria Convention Center’da gerçekleşen davette açılış konuşmasını gerçekleştiren Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yunus Özdemir: “Kurucu başkanımız, saygıdeğer dedem, merhum Nuri Özaltın’ın önderliğinde inşa edilen Gloria markasının, sizlerin de destekleri ile, yenilikler ve başarılarla dolu çeyrek asırlık yolculuğunu kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu uzun yolda kimi zaman, ülkemizin ve turizm sektörünün gelişimine ve büyümesine sekte vuran birçok krizle ve sorunla karşılaştık ama bugün açıkça görüyoruz ki Gloria markası, gördüğü büyük ilgi ve değerli iş birlikleriyle hedeflediği başarılara ulaştı. Hatta, geleceğini ve yeni ufuklarını da planlayacak ve hedefleyecek gücü ve sinerjiyi de kazandı” dedi. Özdemir, 25 yıl önce başlayan yolculuğun yıllar içerisinde en yüksek seviyede yakalanan misafir memnuniyeti, turizm ve golf sporu başta olmak üzere farklı spor disiplinlerinde ilkleri hayata geçirerek sektöre örnek bir marka olma ayrıcalığına dönüşmesinden duydukları memnuniyetin altınız çizdi.
Müzik ve eğlence dolu saatler geceye damga vurdu.
Gloria Hotels & Resorts 25. yıl daveti, yaklaşık 200 iş ortağına sunulan plaket töreni ve keyifli gala yemeğinin ardından eğlenceli saatlere sahne oldu. Gecede Türkçe Pop müziği yükselişe geçen ismi Derya Uluğ sahne aldı. Sevilen şarkılarını güçlü sahne performansıyla birleştiren Uluğ, tüm davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Yorum Yaz