We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel GPTA, yeni yönetim kurulunu seçti

GPTA, yeni yönetim kurulunu seçti

Almanya’nın Premium Seyahat Acenteleri (GPTA) bu yıl 26-27 Ekim tarihlerinde düzenlenen olan ATF23 Antalya Turizm Fuarı’ndaki güçlü varlığını bir kez daha teyit etti. Yıllık bir gelenek olarak GPTA’nın fuardaki varlığı, kilit ortaklarla ilişkileri güçlendirmek ve daha iyi hizmetler için yenilikçi fikir alışverişinde bulunmak için bir platform sağlıyor. GPTA’nın standı, sektör liderleriyle fikir alışverişi için merkezi bir buluşma noktası oldu ve işbirlikleriyle sonuçlandı.

GPTA, 28 Ekim 2023 tarihinde yeni Yönetim Kurulu’nun seçildiğini duyurdu. Kurucu ortak Osman Benzer, 8 yılın ardından GPTA Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devretti.

GPTA’nın Yönetim Kurulu Başkanı, Münih’teki Travel FM Reisen’den Hasan Kurudayana olurken Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Herford’daki Reisebüro AL-Star ve Reisemesse OWL Touristik und Handels GmbH’den Barış Altun oldu. Krefeld’deki Başlar Seyahat Merkezi’nden Sinan Baş ise Sayman olarak seçildi.

Danışma kurulu şu kişilerden oluşuyor: Telfs Avusturya’daki Efe Reisen’den Bora Eker ve Bremen’deki Reisebüro Urlaub und Ferien’den Mehmet Faruk Baylan.

Yeni yönetim kurulundan gelen yeni fikirler GPTA’nın turizm sektöründeki konumunu güçlendiriyor. GPTA, sürekli gelişim ve mükemmellik taahhüdü yoluyla müşterilerine olağanüstü seyahat deneyimleri sunmaya çalışıyor. Bu dinamik gelişme GPTA’yı seyahat endüstrisinin geleceğinde öncü bir güç olarak konumlanıyor.

Yorum Yaz