We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Güral Premier Tekirova Ve Güral Premier Belek , 17 Haziran’da Kapılarını Açıyor

Güral Premier Tekirova Ve Güral Premier Belek , 17 Haziran’da Kapılarını Açıyor

Premier Tekirova ve Güral Premier, 17 Haziran’da Kapılarını Açıyor

Türk turizminin önemli zincir markalarından biri olan Güral PremierTekirova ve Güral Premier Belek, 17 Haziran’da kapılarını açıyor.

Güvenli ve Sağlıklı tatil imkanları sunan GüralPremier Belek ve Güral PremierTekirova uluslararası alanda ülkemizi turizm hizmeti ile en mükemmel şekilde temsil ediyor.

“Tatilcilerin gönül rahatlığı ile dinlenmelerini sağlamak için tüm sağlık koşullarını ve sosyal mesafe kurallarını en ön planda tutarak tesislerimizde hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral “Bizim hem misafirlerimize hem de personelimize karşı sorumluluklarımız var. Bu sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek için uğraşmalıyız. Tüm zorluklar biz kurallara uyarsak geride kalır. Turizm ülkenin kalkınması için çok büyük bir etken. Turizmin ülkeye sağladığı ekonomik katkı yadsınamaz” diyerek Türk turizminin önemini vurguladı.

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında: GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Son Sayısını Okumak İçin Tıklayın!

Yorum Yaz