We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Hilton İstanbul Maslak, Tenisin Yıldızlarını Ağırladı

Hilton İstanbul Maslak, Tenisin Yıldızlarını Ağırladı

Hilton İstanbul Maslak, Tenisin Yıldızlarını Ağırladı

Hilton Istanbul Maslak, geçtiğimiz hafta gerçekleşen TEB PNB PARIBAS İstanbul Tenis Şampiyonası’nda şampiyonluk kupasını alan Patricia Maria Tig’i misafir etti. Hilton Istanbul Maslak, ünlü sporcuyu Türkiye’yi hatırlatacak bir hediye ile ülkesine uğurladı.

hilton maslak

Hilton Istanbul Maslak,TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul ile geçtiğimiz hafta tenisin yıldızlarını ağırladı. Dünya sıralamasında ilk 100’den önemli oyuncuların yer aldığı turnuvada, milli raketlerimiz de hem eleme hem de ana tabloda mücadele etti.

 

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) İstanbul Tenis Merkezi’nde düzenlenen toprak kort turnuvasının son gününde gerçekleştirilen final maçında Patricia Maria Tig, eski dünya 5 numarası Kanadalı tenisçi Eugenie Bouchard ile karşı karşıya geldi.

Hilton Istanbul Maslak’tan, Türkiye’yi hatırlatacak hediye

Küçük kızı ve eşi ile Hilton Istanbul Maslak’ta konaklayan Patricia Maria Tig, 2 saat 29 dakika süren müsabakayı 2-6, 6-1 ve 7-6’lık setlerle 2-1 kazanarak şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Otel yetkilileri İstanbul’dan keyif aldığını belirten Tig’i, ilk şampiyonluğu olmasından dolayı Türkiye’yi hatırlatacak özel işlemeli bir nazar boncuğu hediye ile tebrik ederek ülkesine uğurladı.

 

 

Yorum Yaz