We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel HULL CITY TARAFTARI ANTALYA’DA

HULL CITY TARAFTARI ANTALYA’DA

EFL Championship’te mücadele eden Hull City FC, Tigers on Tour hazırlık kampı için Corendon Airlines uçağıyla Antalya’ya geldi. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu EFL Championship ekibi Hull City, hazırlık kampı ve Karayip ada ülkesi Çuraçao Milli Futbol Takımı ile dostluk maçı yapmak üzere “Corendon Airlines”ın takım için özel tasarladığı uçak ile Antalya’ya iniş yaptı.

Antalya Havalimanı’nda karşılanan 100 kişilik Hull City kafilesi, havalimanından otellerine doğru yola çıktı. Hull City Takımı’nın Regnum Carya’da konaklarken taraftarları ise Kremlin Palace’ta kalacağı belirtildi.

HULL CİTY, “TİGERS ON TOUR” İÇİN TÜRKİYE’DE

Hull City, “Tigers on Tour” etkinliği kapsamında 18-23 Mart tarihleri arasında Regnum Carya Futbol Kampı Tesisleri’nde hazırlık kampı gerçekleştirecek.

Hull City’nin Curaçao ile oynayacağı dostluk maçı öncesinde Hull City Başkanı Acun Ilıcalı, Hull City Başkan Vekili Tan Kesler, Hull City Teknik Direktörü Liam Rosenior, takım kaptanı Lewie Coyle ve takımın Türk yıldız oyuncusu Ozan Tufan’ın da katılımıyla 21 Mart 2024 Perşembe günü saat 12.15’te basın toplantısı düzenlenecek. Toplantıda Hull City’nin gelecek odaklı hedefleri ve mevcut planlamaları konuşulacak.

Hull City, “Tigers on Tour” kapsamında 21 Mart Perşembe günü Corendon Airlines Park Antalya Stadyumu’nda saat 16.00’da Corendon Tur Operatörü’nün seyahat sponsorluğunu üstlendiği Karayip ada ülkesi Curaçao Milli Futbol Takımı ile dostluk maçı yapacak. Hull City ekibi, gelen yoğun ilgi üzerine maça girişleri ücretsiz yaparak tüm Antalya halkını dostluk maçını izlemeye davet etti.

ACUN ILICALI’NIN TAKIMI HULL CİTY TARAFTARLARI THE LAND OF LEGENDS TEMA PARK’TA

Antalya’ya gelen Hull City’li taraftar grubu maç öncesi The Land of Legends Tema Park’ta vakit geçirerek doyasıya eğlendi. Türkiye, Doğu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük tema parkı olan The Land of Legends Tema Park, taraftarlara benzersiz deneyimler yaşattı.

Yorum Yaz