We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Hüseyin Zurnacı Amon Hotels’te

Hüseyin Zurnacı Amon Hotels’te

Amon Hotels 25 Mayıs 2021 kapılarını açarak sektörde emin adımlarla himzet vermeye devam ediyor. 2021 sezonunu başarıyla tamamlayan otel 2022 yılı turizm sezonu için çalışmalarını sürdürüyor. Kadrosunu güçlendiren hamleler atıyor.  Bu bağlamda Amon Hotels son olarak başarılı isim Hüseyin Zurnacı’yı operasyon müdürü olarak bünyesine ekledi.

İlklerin oteli Amon Hotels

Tanrıların Tanrısı AMON RA’ dan ismini alan otel, misafirlerini karanlığın tanrısı SETH ve iyiliğin tanrısı OSIRIS’ in hayatlarından yola çıkılarak hazırlanan özel konsept deneyimi yaşatıyor. Türükiye’de  bir ilk olan Chenk-in barda tatil keyfini başlatan otel, kaliteli hizmet anlayışı ile üst düzey misafir memnuniyeti sağlıyor.

 

Mısır Mitolojisindeki Amon Hotels, sunduğu eğlence ve tatil konseptleriyle ruhunu dünyaya açmaya ve enerji ile dolu dolu yaşamaya hazır olanları, hayatın her anının tadını çıkarmak isteyenleri Osiris ve Seth ile tanıştırıyor! Otele giriş işlemleriniz mis gibi kokan kahve ve kruvasan ya da aperatif içecekler eşliğinde tamamlanıyor.

TÜRKİYE’DE BİR İLK  CHECK – İN BAR

Amon Hotels’te, Türkiye’de bir ilk olan Check-in barda tatil başlıyor. Öğle saatlerinden sonra havuz başı özel eğlence programı, Osiris’in dinginliği ve beyazın huzuru ile keyifle devam ederken, günün ilerleyen saatlerinde Seth’in gelişi ve siyahın gizemi ile müzik ve eğlence zirveye ulaşıyor. Osiris, kendinizle barış içinde yaşamayı, huzurlu ve rahat olmayı vaat ederken, Seth misafirlerini eğlencenin doruğuna götürüyor.

Yorum Yaz