We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel İşte Rusların Türkiye’deki Mayıs Tatili Fiyatları

İşte Rusların Türkiye’deki Mayıs Tatili Fiyatları

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

İşte Rusların Türkiye’deki Mayıs Tatili Fiyatları

TourDom.ru’nun hazırladığı rapora göre, mayıs ayı başında Türkiye’de Rusların  geçireceği bir tatilin maliyeti en az 46 bin ruble (4 bin 600 TL) olarak belirlendi.

rusların

Bu rakamın ise üç yıldızlı bir otelde yemeksiz tatili seçenler için geçerli olduğu ifade edildi.

 

Uzmanlara göre, en az 51 bin 500 Ruble (5 bin 150 TL) ile bir hafta boyunca Antalya Kemer’de her şey dahil, üç yıldızlı otelde iki kişilik tatilleri sürdürebilirler.

Bununla birlikte, Marmaris’te dört yıldızlı otelde kahvaltı dahil iki kişilik bir haftalık konaklamanın maliyeti en az 48 bin 500 rubleye denk geliyor.

Mayıs tatillerini beş yıldızlı otelde geçirmeyi tercih edenlerin çok daha büyük rakamlar ödemeye hazırlıklı olmaları şart.

Örneğin, Antalya Belek’te bir hafta boyunca iki kişilik “ultra all inclusive” club odalı konaklama 110 bin Ruble’ye mal olabilir. Bu fiyata uçak biletleri ve otel transferinin de dahil olduğunu belirten uzmanlar, Kemer’de popüler tatil köylerinde planlanan tatilin şu an 194 bin rubleden başladığını  ifade ediyorlar. Gazetemru.com’un aktardığı bilgiye göre, erken rezervasyon kampanyasından yararlanılarak Türkiye’de tatil yapmanın maliyeti, 2020’nin aynı dönemine göre yaklaşık yüzde 30 yükselmiş.

*1 Rus Rublesi = 0.100 Türk Lirası (3.03.2021)

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

Yorum Yaz