We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel KAAN KAVALOĞLU: TARİHİMİZİN EN İYİ ERKEN REZERVASYON DÖNEMİNİ GEÇİRİYORUZ

KAAN KAVALOĞLU: TARİHİMİZİN EN İYİ ERKEN REZERVASYON DÖNEMİNİ GEÇİRİYORUZ

Yaz sezonunun açılması için geri sayım sürerken, erken rezervasyonda tarihi bir patlama yaşanıyor. AKTOB Başkanı Kavaloğlu, “Tarihin en iyi erken rezervasyon dönemini geçiriyoruz. Yılın sürprizi Polonyalı turist” ifadelerini kullandı.

Sabah’tan Murathan Yıldırım’ın haberine göre, erken rezervasyondaki patlamanın, tüm sektör paydaşlarının yüzünü güldürdüğünü dile getiren Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Kavaloğlu, “Hem bölgemiz hem de Türk turizmi, son yıllarda büyük bir ivme kazandı. Bu sene çıta biraz daha yükselecek gibi görünüyor. Tarihimizin en iyi erken rezervasyon dönemini geçiriyoruz. Yurt içi pazardan da inanılmaz bir rezervasyon akışı var. Muhteşem bir sezon bizi bekliyor. Beklentimiz hayli yüksek. Bugünkü yoğun talebe baktığımızda, birçok destinasyonda tam doluluk ile sezonun kapanmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

YILIN SÜRPRİZİ POLONYALI TURİST

Erken rezervasyon işlemini en erken yaptıran kesimin İngilizler olduğunu aktaran Kavaloğlu, “İngilizlerin ardından en büyük ilgiyi Almanlar ve Ruslar gösteriyor. Bu senenin sürpriz ülkesi ise Polonya olacak. Geçen sene 1 milyona yakın Polonyalı turisti misafir etmiştik. Bu sene sayının 1 milyon 250 bini geçmesini öngörüyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz