We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Kayak Merkezinde Yüzde Yüz Doluluk Sevindirdi

Kayak Merkezinde Yüzde Yüz Doluluk Sevindirdi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Kayak Merkezinde Yüzde Yüz Doluluk Sevindirdi

Erciyes Kayak Merkezi’nde yeni yılda oteller doldu. Turizmcinin yüzü güldü.

Erciyes Kayak Merkezi’nde sezon, 15 Aralık’ta başladı. Kayak merkezindeki bin 500 yatak kapasitesine sahip oteller, yüzde 100 doluluk oranına ulaştı.

Rusya, Ukrayna, Belarus ve Polonya’dan gelen turistler, güneşli havada kayak yapmanın tadını çıkarıyor. yoğunluğun yaşandığı gondollara turistler maske ve mesafe kurallarına uyarak alınıyor.

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

Yorum Yaz