We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Kempinski Hotel The Dome Belek ‘100. Yıl Cumhuriyet Golf Kupası’ heyecanı

Kempinski Hotel The Dome Belek ‘100. Yıl Cumhuriyet Golf Kupası’ heyecanı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Antalya Belek, 27-28 Ekim tarihlerinde golf severleri ağırlamak için heyecanla golf turnuvasına hazırlanıyor. Kempinski Hotel The Dome Belek Antalya Golf Kulübü, PGA Sultan Sahası’nda gerçekleşecek “100. Yıl Cumhuriyet Kupası” Türkiye Golf Federasyonu organizasyonu ile golf tutkunlarını bir araya getirecek.

Türkiye’nin önde gelen golf sahalarından biri olan PGA Sultan Sahasında gerçekleşen turnuva, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılına özel, Türkiye Golf Federasyonu tarafından düzenlenerek, gelecek nesillere anlamlı bir miras bırakmayı hedefliyor.

Turnuva, PGA Sultan Sahası’nda gerçekleştirilecek ve golf tutkunlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Katılımcılar, golf yeteneklerini sergileyerek 100. Yıl Cumhuriyet Kupası ödülleri için yarışıp ve aynı zamanda bu muhteşem sporun tadını çıkaracaklar.

“100. Yıl Cumhuriyet Kupası” etkinliği, golf severleri Antalya’nın eşsiz doğal güzellikleri ve kusursuz golf sahalarıyla buluşturarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını coşkuyla kutlamak için unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Turnuva, golf tutkunlarını hem rekabetçi bir atmosferde bir araya getirecek hem de Türkiye’nin tarihine saygıyla selam duracak.

Yorum Yaz