We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel KETOB’dan geri dönüşüm incelemesi

KETOB’dan geri dönüşüm incelemesi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) ve ECO24 Çevre Teknolojileri iş birliğiyle, kompost ve sokak hayvanları için mama yapım makinelerinin tanıtımı Kemer Fame Residence Otel’de gerçekleştirildi.

KETOB tarafından düzenlenen etkinlikte ilçedeki turizmcilere, Sıfır Atık Projesi kapsamında biyobozunur atıkların doğaya kazandırılması amacıyla mama ve kompost yapımı süreci hakkında bilgi verildi. Tanıtımda otelciler makineleri incelerken, Kemer bölgesindeki otellerin “Sıfır Atık” kapsamında biobozunur atıklarını doğaya kazandıracağı konusunda da bilgiler verildi.

Eco24 Çevre ve Teknolojileri A.Ş. Kurumsal iletişim direktörü Semra Yıldırım, Eco24 çevre teknolojilerinin sıfır atık hedefi doğrultusunda kompost ve mama makineleri üretmekte olduğunu belirterek, “Almanya’da ar-ge merkezine sahip olan şirketimiz teknolojiyi en üst seviyede kullanarak geliştirdiği kompost & mama makineleri ve ekipmanlarını kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Bugün düzenlenen etkinlikte bölge otelleri kompost makinelerini ve sokak hayvanlarına mama yapabilen makineleri yerinde inceledi. Otel atıklarını kendi tesislerinde değerlendirerek hem ekonomiye katkı sağlayacak he de doğayı koruyacak. İşletmelerdeki gıda atığını detaylı şekilde ölçen ve veriye dayalı iç görüler ile atıkları azaltmayı mümkün kılan akıllı tartı sisteminin de tanıtımını gerçekleştirdik” dedi.

Yorum Yaz