We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Kırmızı Liste Alman pazarını Etkilemedi

Kırmızı Liste Alman pazarını Etkilemedi

Der Touristik Kontrat Müdürü Ebru Akşahin, Almanya’nın Türkiye’ye olumsuz bir etkisi olmadığını dile getirerek Der Touristik ve diğer operatörlerin operasyonlarına devam ettiklerini ifade etti.

Akşahin; “Almanya Türkiye’yi yüksek riskli bölge ilan etmesinden sonra planlarımızı olumsuz etkileyecek herhangi bir hareket oluşmadığını ifade ederek rezervasyonlar hakkında durumu anlattı . Akşahin, “Der Touristik olarak rezervasyon sayımız günlük olarak devam ediyor. Çok dikkat çekici bir iptal sirkülasyonu yok. Normal seyrinde iptaller gelmeye devam ediyor. Bölgedeki misafirlerden karantinaya girmeden dönmek istiyoruz diyen misafirimiz çıkmadı. Bugün itibariyle baktığımızda, yüksek riskli bölge ilan edilmemizin olumsuz etkisini yaşamadık” dedi.

TÜM OPERATÖRLER AYNI MOTİVASYON İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Akşahin Alman operatörlerin duruşunu ise, “Bu konudaki en önemli husus ise; Ö Operatörlerin olaya bakış açısının değişmiş olması geçen sene Riskli bölge iken hizmetleri durduran tüm operatörler bu yıl Alman pazarındaki operasyonlarına aynı motivasyon ile devam ediyorlar ve çeşitli kampanyalar yaparak pax sayılarını artırmaya çalışıyorlar. Hatta Eylül ve Ekim aylarına hazırlıkları sürdürüyor” dedi.

Yorum Yaz