We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Konaklama sektöründen 50’yi aşkın profesyonel Girit’te ödül aldı

Konaklama sektöründen 50’yi aşkın profesyonel Girit’te ödül aldı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Konaklama ve lüks sektörünün profesyonelleri, Girit’te buluştu. “Lüksün Oscar’ı” olarak adlandırılan Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards için Girit’te düzenlenen törende, 50’den fazla sektör lideri ödül aldı.

16 ülkeden turizm, konaklama sektörünün profesyonelleri İstanbul’dan sonra şimdi de Girit’te buluştu. Konaklama sektöründe “lüksün Oscar’ı” olarak adlandırılan, geçtiğimiz yıl da İstanbul’da düzenlenen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’ın (SSLHLA) töreni, 11’inci yıldönümünde 28 Ekim’de Girit’te gerçekleştirildi. 16 ülkeden iş insanının katıldığı etkinlikte lüks konaklama sektöründen 50’den fazla profesyonel ödül aldı.

“TÜM KAZANANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards organizasyonunun Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Khalil El-Mouelhy, ödül törenine ilişkin düşüncelerini şu sözlerle aktardı:

“Tüm kazananlara bu geceyi yıldızlarla geçidine dönüştürdükleri için teşekkür ediyoruz. Konaklama sektörü, son dönemde yeniden toparlandı. Kazananlarımızın başarılarını Wyndham Grand Mirabello Bay’de kutlayabilmekten büyük mutluluk duyduk.”

Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’tan edinilen bilgilere göre ödül töreninin sunuculuğunu Lisa Sophie Thoma üstlendi. Belgin Aksoy, sağlık ve zindeliğin küresel çapta teşvik edilmesine yaptığı katkılardan dolayı “Sağlık ve Esenliğin Öncüsü” ödülüne layık görüldü. Transcorp Hotels Plc’nin CEO’su Dupe Olusola da “Yılın CEO’su” ödülünü kazandı. Türkiye’den katılan ve ödül alan diğer önemli işletmeler arasında Lazzoni Hotel, Naz City Hotel, Richmond Nua Wellness Spa, Mivara Luxury Bodrum ve The Stay Hotels bulunuyor.

Yorum Yaz