We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Koronavirüs Yüzünden 2 Otel Daha Kapatıldı!

Koronavirüs Yüzünden 2 Otel Daha Kapatıldı!

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Koronavirüs Yüzünden 2 Otel Daha Kapatıldı!

Koronavirüs nedeniyle iki otel daha kapatıldı. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, vaka sayılarının artmasıyla birlikte halk paniğe kapıldı. Halkın yanı sıra turizmciler de koronavirüsle ilgili önlemler aldı. Son olarak kapanacak oteller arasına NG Sapanca ve Richmond Nua da katıldı.

23 Mart’ta Kapatılıyor!

Sapanca’nın gözde tatil yerleri ve 5 yıldızlı iki oteli NG Sapanca ve Richmond Nua Wellness- Spa otelleri de koronavirüs yüzünden geçici bir süreliğine kapanacak.  23 Mart 2020 tarihinde kapanacak olan iki otelin ne zaman açılacağı bilinmiyor. Otelde çalışan personeller yıllık izine çıkarıldı.

 

Turizmcilere Sağlanacak Destekler Açıklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilen ‘Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı’ sonrası turizm sektörü için de çok önemli kararlar açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan virüsten doğrudan etkilenen sektörlere yönelik ekonomik tedbir paketini açıkladı. Erdoğan, ekonomik istikrar kalkanı adı verilen 100 milyar liralık paketin içeriğini açıklayarak,  konaklama vergisinin Kasım 2020’ye erteleneceğini duyurdu.

 

GM Dergi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

Yorum Yaz